Шоу бізнес

“Соколи Неба” — пісня в підтримку 110 ОМБр від Романа Лисенко

Український музикант Роман Лисенко випустив свій новий сингл який називається “110 ОМБр – Соколи Неба”. Це присвята мужнім героям 110 ОМБр, що вже два роки захищають Авдіївку від окупантів. Пісня покликана підбадьорити нукраїнських вояків на тернистому шляху до нашої перемоги, а також вшанувати пам’ять за тими, хто поклав своє життя боронячи незалежність нашої держави.

Пісня тематична про 110 ОМБр, які понад 2 роки вели героїчні бої в Авдіївці. Пісня про незламність наших воїнів, не зважаючи на жодні виклики та обставити, з якими вони стикаються.

Пісня “110 ОМБр – Соколи Неба”, як і вся творчість співака, це справжній класичний рок, музика боротьби та свободи, музика вільних людей. Роман розуміє як зачепити та підбадьорити людей словом, своїм тембром та драйвовим аранжуванням.

Він займається музикою все своє життя, починаючи зі середньої школи, коли паралельно почав навчатись у школі мистецтв. Далі були технічна освіта та друга освіта в Львівській Національній Музичній Академії імені Миколи Лисенка, яку закінчив у 2017 році.

Артист займається сольною творчістю з початку повномасштабнобного вторгнення, влучно змішуючи патріотичну та воєнну лірику зі звуками року та металу.

“Соколи Неба” – не перший сольний сингл Романа. Він вже має випущені два альбома та ще два знаходяться на фінальній стадії. Як справжній професіонал, він серйозно підходить до створення альбомів і розділяє матеріал для них відносно концепцій.

Перший альбом «Звитяги Долі». На пісню «Ангели Плачуть» також випущений кліп.

Другий міні-альбом «Зима 2024» тематичний на зимові теми теж випущений.

Нові альбоми «Рок Свободи» (про війну) та «Шлях Воїна Вічний» (про епічних воїнів різних епох) на стадії фіналізації.

Для підтримки свого нового синглу та бійців 110 ОМБр був також кліп, який можна подивитись на YouTube. Артист знімав його разом з бійцями та своїми музикантами.

Сингл “110 ОМБр – Соколи Неба” — це велика кропітка роботи команди та друзів Романа, що підтримують його творчий шлях та кар’єру. Текст пісні мав близько п’яти редакцій а загалом робота над синглом разом із кліпом велась близько місяця.

Далі в артиста в планах не зупинятись і робити великі цікаві роботи, підтримувати наших воїнів та всю країну.

Крім цього, він інтригує нас своїми планами та майбутнє:

“Є велике бажання написати великий музичний твір. Є ідея та багато попередніх заготовок. Але треба ще багато часу. Наразі деталі проєкту – це таємниця”

Пісня “110 ОМБр – Соколи Неба” вже доступна на всіх стримінгових платформах, а кліп можна переглянути на каналі артиста в YouTube.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button