Культура

Це не смішно, це армія: вийшов тизер документального фільму «Нам своє робить» про військовий гумор

На YouTube-каналі об’єднання кінематографістів Вавилон’13 з’явився тизер майбутнього фільму виробництва студії DocNoteFilms, присвяченого гумору в воєнному побуті.

«Нам своє робить» – це документальний фільм студії DocNoteFilms за участі об’єднання Вавилон’13, що досліджує військовий гумор та стійкість. Через 3 теми – воєнний побут, «паперова» армія та бойові курйози – глядачі зможуть побачити, як українці жартують, аби лишатися собою та продовжувати боротьбу з ворогом. Героями стрічки стали українські військові з 17-ої окремої танкової бригади, медичної служби Інтернаціонального легіону, Групи Тора та Групи Молота.

Дивіться тизер стрічки «Нам своє робить» за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=9XuCDr1VdRM

Фільм можна буде переглянути на YouTube-каналі Вавилон’13 у середині травня. Також стрічка вийде на Суспільному телебаченні.

Творці проєкту прагнуть розповісти про гумор, впертість та відданість українських військових, які, роблячи найнеймовірніше, продовжують залишатися звичайними людьми.

Оператор-постановник Павло Липа розповідає:

«Тема гумору на війні наразі практично відсутня в українському документальному кіно. Але, багато знімаючи та спілкуючись з військовими на фронті та в тилу, ми завжди бачили одне – як тільки лід першого знайомства скресає, жарти та курйозна бувальщина починають литися рікою. Тому ми взялися через документальне кіно дослідити цей феномен, намагалися розгадати, як бійці пристосувалися до реалій Великої війни через різноманітні приколи, сарказм, стьоб та сатиру».

Зйомки «Нам своє робить» відбувалися минулої осені та зими у Києві, Сумській, Харківській, Донецькій та Запорізькій областях. Крім того, у стрічці використані відеоматеріали, надані самими військовими.

Проєкт створено за підтримки Українського Ветеранського Фонду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button