Дует із зіркою

“Дует із Зіркою” – унікальний мистецький благодійний проєкт, який має понадважливу місію: привернути увагу спільноти до проблем соціалізації дітей з обмеженими можливостями та до їх адаптації у сучасному суспільстві за допомогою культури.

Виконавці різних жанрів об’єднуються у творчі колаборації задля допомоги дітям з особливостями розвитку. Учасники проекту мають можливість не тільки виступити з зірками української  та європейської естради на однiй сценi, але й заспівати з ними дуетом.

До попередніх концертів проєкту були залучені відомі зірки українського шоу бізнесу та культури, а сама подія отримала широку підтримку від державних органів, глядачів, топових ЗМІ та телеканалах. Серед учасників минулих концертів – Павло Зібров, Ірина Білик, Володимир Гришко, Петро Чорний, Наталя Фаліон, YARMAK, Navka та ін.

Для дітей з обмеженими можливостями спільний виступ із зіркою залишиться назавжди в пам’яті, дозволить їм повірити у власні сили і надасть натхнення продовжувати йти до своєї мрії.

Проєкт виконує важливу місію – підтримує талановитих українських дітей, сприяє інтеграції української культури в сучасний європейський культурно-мистецький простір, розширення культурних обмінів та привертає увагу європейського суспільства до проблем України сьогодні.

Back to top button