CULTURE TREND

№1 за версією Spotify: що ми не знаємо про виконавця YAKTAK

Spotify підбив підсумки 2023 року і назвав YAKTAK найпопулярнішим українським виконавцем. Що відомо про талановитого ліричного хітмейкера?

– Справжнє ім’я співака YAKTAK – Ярослав Карпук. Народився він у смт Стара Вижівка (Волинська область). З самого дитинства приймав участь у різноманітних вокальних конкурсах і фестивалях.

– Проєкт YAKTAK був запущений у лютому 2022-го, але за цей короткий проміжок часу Ярослав випустив дуетні композиції із популярними артистами: Jerry Heil, MamaRika, KOLA, тощо, які в сумі набрали більше 100 млн переглядів на YouTube.

– В цьому році співак став переможцем премії Muzvar Awards в номінації “Найкращі нові імена поп-музики”.

– Ярослав з дитинства мріяв про Євробачення і зараз виконавець потрапив до списку фіналістів Нацвідбору на Євробачення 2024.

“Завжди як малим дивився Євро – уявляв себе там. Мріяв про те, що колись гідно та сильно представлю Україну. Зроблю все можливе, щоб виступити круто”, – прокоментував YAKTAK.

 Бліц

Яка своя пісня подобається найбільше?

Нема такої, в кожну вкладений особливий сенс і особливі емоції. Зараз мабуть можу порекомендувати послухати мій новий трек “Батькам”, адже він нагадує про те, що треба не забувати дзвонити найріднішим. YAKTAK – Батькам

Найяскравіший спогад пов’язаний з концертом?

Дуууже багато таких моментів. Але мабуть є одна ситуація, яка перша приходить в голову. У нас завжди дуже гаряче, шалена атмосфера і тому на кожному концерті я поливаю людей зі сцени водою. Один раз жінка з залу теж вирішила полити людей своєю водою і так сталось, що цю воду вона вилила на наших звукачів і всю нашу техніку. Я це зрозумів по тому, що зупинилась музика. Через пару хвилин звукачі відновили звук, я заспівав ще декілька пісень, але це було дуже стресово.

Опиши себе трьома словами.  

Думаю веселий, енергійний, творчий.

Яке твоє головне досягнення 2023 року?

Мій ріст у музичній сфері. Бути співаком №1 за версією Spotify – це моє величезне досягнення. Далі – більше!

Яка головна ціль на 2024?

Розвиватись, рости, але головне – гідно представити Україну на Євробаченні-2024.

Прокрутка до верху