CULTURE TREND

Картину авторства відомої української художниці Ірини Третьяк «Похорон путіна» з підписами Головнокомандувача ЗСУ генерала Валерія Залужного, Дмитра Гордона, Михайла Хоми, Станіслава Боклана, відомих політиків та представників 95 кварталу продано на онлайн-аукціоні в прямому ефірі.

Початкова ціна лота — 5000 $. Аукціон тривав декілька днів. Найбільшу ставку 10 тисяч доларів запропонував Олександр Балабан з Києва – про це повідомив Дмитро Гордон у своєму телеграм-каналі Всі виручені кошти повністю пішли на купівлю дронів для ЗСУ по програмі Дмитра Гордона.

«Дякую прекрасній художниці Ірині Третьяк за цю талановиту пророчу картину! Дякую усім, хто брав участь в аукціоні!» — зазначив Дмитро Гордон.

Ця картина візуалізує бажання українців. До її створення долучилося багато людей, домальовуючи певні деталі. Це був цілий флешмоб — художниця з картиною подорожувала містами України.

«Радію, що моя творчість може бути такою корисною. І в такий спосіб я маю можливість допомагати нашим військовим» — додала Ірина Третьяк.

 

Фб Ірини Третьяк https://www.facebook.com/irolta

Посилання на ефіри з аукціоном

-https://www.youtube.com/live/uAfR94Ep5eY?si=kB8kAgvU8xJYJEdG на 36 хв https://www.youtube.com/live/vNoVumzdYeo?si=dPbni2yde0Kp-BwL         на 44:15 хв

Про художницю. Ірина Третьяк – видатна українська художниця, що прославилася своїми витонченими та неповторними полотнами. Її творчість вражає своєю емоційністю та вмінням передати глибину душі через кольори та форми. Ірина Третьяк є прикладом українського мистецтва, що надихає та збагачує нашу культуру. Авторська об’ємна техніка, яка стала візитною карткою художниці, підкреслює унікальність і особливість її робіт, характерне бачення та великий потенціал та обдарованість художниці. Кожен, хто хоч раз бачив творчі роботи Ірини Третьяк, знає, що полотна залишають яскраві й незабутні враження. Її картини є у 26 країнах світу, та в багатьох відомих колекціонерів, політиків, найдревнішої монаршої династії Габсбурґів, Офісі Президента. Вона представляла Україну на Міжнародному Каннському фестивалі в рамках українських днів культури. Ірина стала першим українським художником чиї картини були представлені у вигляді токенів NFT на популярному маркетплейсі Rarible. Нагороджена головнокомандувачем ЗСУ Валерієм Залужним почесним нагрудним знаком «За сприяння війську України».

Прокрутка до верху