CULTURE TREND

MEGOGO AUDIO випустило ексклюзивну аудіокнигу «Сім чоловіків Евелін Г’юґо». Книга видана у 2017-му році, а вже у 2018-му її аудіоверсія стала фіналістом премії Audie Award за багатоголосе виконання. Також вона здобула неабияку популярність у TikTok, гештег #thesevenhusbandsofevelinhugo зібрав понад 363 мільйони переглядів.

Книга розкриває гламурне та скандальне життя колишньої голлівудської ікони Евелін Г’юґо через призму репортерського погляду Монік Грант. Головну героїню твору для MEGOGO AUDIO озвучила Олена Кравець, а журналістку Монік — професійна дикторка Олена Шверк. Аудіоверсія ексклюзивно доступна у розділі «Аудіо» у мобільному застосунку MEGOGO.

Евелін Г’юґо, раніше відома як голлівудська діва, вирішує розповісти свою історію через журналістку Монік Грант, яка є для неї абсолютно новим обличчям. Ця  аудіокнига пропонує слухачам відчуття рішучості, амбіцій та непередбачених поворотів у житті кінодіви.

Акцент в озвучці робиться на таланті та емоційній глибині Олени Кравець, яка вдало передала не тільки історію Евелін, але і власні враження від персонажа.

“Мені це так знайомо”,коментує Олена Кравець під час роботи над аудіокнигою, –  “Аудіокнижки у наш стрімкий час один з інструментів не покидати читання, як процес, який веде тебе на свою особисту глибину, процес, який дозволяє прожити життя або декілька життів, які ти ніколи не проживеш по-справжньому. Це дуже затишний процес, тому що будь-яка книжка — це якась історія. А все найцікавіше у цьому житті починається з класної історії”. 

Запис аудіокниги був особливим, адже Олена Кравець, сама читаючи книгу, відчула глибокий зв’язок з персонажами. Це зробило її роботу вкрай емоційною та точно передає атмосферу твору.

“Співпраця з Оленою була справжнім задоволенням”, — додають в MEGOGO AUDIO —”У книзі головна героїня розповідає про себе від зовсім юних років до дорослої жінки у віці. Цікаво чути, як Олена передала ці поступові зміни голосу, коли спочатку ми чуємо молоду несформовану дівчину, яка з кожним розділом формується у зрілу особистість. Вона настільки відчула Евелін (головну героїню), що їй особливо не потрібно було грати, цей настрій та портрет героїні зʼявлялися самі по собі. Їй дуже добре вдалося передати сюжет, кожну деталь, кожну емоцію”.

Понад місяць команда працювала над виробництвом, адже в аудіокнизі двоголоса озвучка. Тривалість аудіокниги — 12:35:50, послухати можна за посиланням:  https://megogo.page.link/7jVtMrA5eMd6jQ5k9

Про MEGOGO

MEGOGO – міжнародний медіасервіс, заснований у 2011 році в Києві. Є лідером серед OTT-платформ в Україні, працює у країнах Східної Європи, Центральної Азії та Південного Кавказу, а також значна частина каталогу доступна в усьому світі.

Медіатека MEGOGO налічує десятки тисяч одиниць контенту: телеканали з інтерактивними функціями; фільми, серіали, мультфільми та ігри; освітній та блогерський контент; аудіокниги, подкасти та радіо. Також медіасервіс ексклюзивно транслює спортивні події: Лігу Чемпіонів, Лігу Європи та Лігу Конференцій УЄФА, топові національні футбольні чемпіонати, бокс від K2 і Top Rank та багато інших, організовуючи виробництво згідно з вимогами правовласників.

MEGOGO доступний на Smart TV, мобільних пристроях, ПК, ігрових приставках та медіаплеєрах. На сервісі можна переглянути відео у HDR та 4K якості, з аудіодоріжками різними мовами. Особливу увагу MEGOGO приділяє usability (зручності та логічності у користуванні) та персоніфікованій системі рекомендацій для користувачів. Також медіасервіс озвучує контент українською мовою на власній студії MEGOGO Voice, готує аудіодескрипцію та переклад жестовою мовою в рамках соціальної ініціативи «Дивись як чутно».

Про MEGOGO AUDIO

MEGOGO Audio – напрям медіасервісу MEGOGО, який компанія запустила у грудні 2019 році. Це найбільший в Україні сервіс з аудіокнонтентом, каталог якого налічує понад 1 000 аудіокниг та 30 000 випусків подкастів, частина яких власного виробництва, а також українські радіостанції. У 2020 році проєкт отримав нагороду Telecom Awards 2020 та став «Рішенням року в області медіа» й запустив майданчик для дистрибуції зовнішніх подкастів. У 2021 році команда проєкту розпочала виробництво аудіосеріалів, а також заснувала щорічну професійну аудіопремію «Слушно» для відзнаки найкращих українських подкастерів та розвитку подкаст-ринку.

MEGOGO Audio доступний для користувачів застосунку MEGOGO для смартфонів на базі iOS та Android, а також в автомобілях із аудіосистемою Apple CarPlay та Android Auto.

Прокрутка до верху