CULTURE TREND

alyona alyona і Jerry Heil стали офіційними представницями України на “Євробаченні 2024”

Про це 8 лютого повідомили на сайті “Суспільного”. Співачки підписали відповідний договір.

У фіналі нацвідбору брало участь 11 фіналістів: Anka, alyona alyona і Jerry Heil, Drevo, Ingret, Melovin, Nahaba, Nazva, Skyller, Yagody, Yaktak, Ziferblat. Їхні виступи можна подивитися тут.

Трансляцію фіналу українського нацвідбору на “Євробачення 2024” розпочали 3 лютого о 18.00. Вона була в записі, який зробили на день раніше з міркувань безпеки. Під час голосування в застосунку “Дія” стався збій. Через це голосування продовжили, а підсумки оголосили увечері 4 лютого.

alyona alyona і Jerry Heil з дуетною піснею Teresa & Maria набрали максимальний серед учасників 21 бал. Як голосували українці й журі, можна подивитися тут.

Виступи конкурсантів оцінювали співачка Джамала, шоумен Андрій Данилко і фронтмен гурту “Без обмежень” Сергій Танчинець.

Контекст

Гранд-фінал пісенного конкурсу “Євробачення 2024” відбудеться 11 травня у шведському місті Мальме. Півфінали заплановано на 7-ме й 9 травня. Це втретє, коли конкурс проводитимуть у Мальме. Раніше “Євробачення” було в цьому місті у 1992-му і 2013 році.

25 січня від участі в конкурсі відмовилася Румунія. Отже, у “Євробаченні 2024” візьмуть участь представники 37 країн. Україну на конкурсі представлять alyona alyona і Jerry Heil із дуетною піснею Teresa & Maria. Ізраїль обрав своєю представницею співачку, яка жила в Москві й виступала в анексованому Криму.

Adblock test (Why?)

Прокрутка до верху