CULTURE TREND

ART Corner: презентація виставки відомої художниці Ірини Третьяк у столичному готелі «Прем’єр Палац»

Днями відома українська художниця Ірина Третьяк в затишній та вишуканій атмосфері Premier Palace Hotel Kyiv презентувала свої нові картини в межах проєкту ART Corner.

Художниця представила серію картин «Дорогоцінні барви життя». При створенні картин Ірина надихалась мальовничими українськими краєвидами та красою  природи.  Всі картини написані в унікальній авторській об’ємній техніці мисткині. Яскраві барви, цікава символіка та оригінальний стиль — кожне полотно має особливу енергетику. Ірина Третьяк прагне приносити людям удачу своїми картинами: про це їй неодноразово повідомляли самі покупці.

«Природа — це життя та натхнення, енергія та здоровʼя», — розповідає Ірина Третьяк про створення серії картин «Дорогоцінні барви життя». Природа, яка страждала і плакала, була поранена і зцілена, стала жити й буяти барвами, як дорогоцінне каміння.  Саме такі асоціації викликає ця серія картин»

Ці унікальні  роботи написані відомою українською художницею під час повномасштабної війни. Вони відображають силу та міць України, яка присутня в її народі, дух України в любові українців до рідної землі. 

Ірина Третьяк постійно долучається до благодійних аукціонів, де її картини продають за рекордні суми. На початку листопада картина «Похорон путіна» продана за 10000 $. З люб`язної згоди власника ця картина також була представлена на виставці.

Вже в день відкриття було продано декілька картин з нової серії і вони поповнять приватні колекції, а деякі — були відібрані галеристами.

 На заході відбулася прем’єра кліпу Віктора Павлика з реміксами його хітів, зробленого в колаборації з Іриною Третьяк. Вся увага в кліпі прикута до найвідоміших картин мисткині.

  Неперевершений ведучий вечора — Костянтин Корабльов.

Особливу музичну атмосферу створював Олександр Сивак – відомий український музикант-саксофоніст, соліст Державного академічного естрадно-симфонічного оркестру України.

Привітати художницю  з відкриттям виставки в лобі-бар 1909 готелю Premier Palace Hotel Kyiv завітали Віктор Павлик, Ірина та В’ячеслав Дюденко, Вівіана Громова, Олександр Литвиненко, Костянтин Бойко, відомі галеристи та  світові колекціонери, поціновувачі сучасного мистецтва.

  

Ірина Третьяк — видатна українська художниця, що прославилася своїми витонченими та неповторними полотнами. Авторська об’ємна техніка, яка стала візитною карткою художниці, підкреслює унікальність і особливість її робіт.

Її картини представлені у 26 країнах світу та є в багатьох відомих колекціонерів, політиків, найдревнішої монаршої династії Габсбурґів, Офісі Президента. Художниця представляла Україну на міжнародному Каннському фестивалі в рамках Українських днів культури.

Ірина стала першим українським художником, чиї картини були представлені у вигляді токенів NFT на популярному маркетплейсі Rarible.

Художниця нагороджена головнокомандувачем ЗСУ Валерієм Залужним почесним нагрудним знаком «За сприяння війську України».

Art Corner – це проєкт київського історичного 5* готелю Premier Palace, покликаний познайомити гостей з творчістю сучасних українських художників, музикантів, дизайнерів, дозволити доторкнутися до історії й місцевих традицій, а також створити в готелі атмосферу культурного центру. Завдяки об’єднанню готелю з мистецтвом, гості можуть спостерігати артоб’єкти не тільки в галереях і музеях міста, а й в холах і ресторанах готелів.

Інформація про готель: Партнер заходу та місце проведення – Premier Palace Hotel Kyiv, вишуканий історичний готель у стилі європейської класики, який є однією з визначних архітектурних пам’яток столиці. Його історія тісно пов’язана з історією Києва та України. Це найдавніший з усіх готелів Києва, що досі працюють, та перший 5-зірковий готель України. Premier Palace Hotel Kyiv був заснований у 1909 році й у 2023 році відзначає своє 114-річчя.

 ГО “ВПО України”: Ми об’єднались у громадську організацію «ВПО України», щоб допомагати внутрішньо переміщеним особам.

Прокрутка до верху