CULTURE TREND

Біженка з України стала фіналісткою нацвідбору у Швеції на “Євробачення 2024”. Вона була підопічною Полякової на шоу “Голос країни”

Cур бореться за право представляти Швецію з піснею When I’m Gone (“Коли мене немає”).

“Щиро дякую всім! Ми зробили це! Ви зробили це! Я неймовірно вдячна за вашу підтримку і любов до мене. When I’m Gone пройшла у фінал”, – написала артистка після того, як стала фіналісткою конкурсу.

Фінал Melodifestivalen відбудеться 9 березня у Стокгольмі. У ньому, окрім Сур, візьмуть участь іще четверо конкурсантів.

Сур в інтерв’ю суспільному мовнику Швеції (SVT) розповідала, що конкурсною піснею хоче передати повідомлення про повагу до себе. Артистка заявила, що Швеція надає їй ці можливості. Вона зазначила, що її підтримали, як шведку, подарувавши їй любов.

Контекст

Це друга спроба Сур перемогти на Melodifestivalen. 2023 року вона посіла дев’яте місце. Переможницею нацвідбору тоді стала шведська співачка Loreen, яка у травні 2023 року здобула перемогу і на самому Євробаченні.

2022 року Сур брала участь у 12-му сезоні шоу “Голос країни” на каналі “Україна”. Вона спочатку була в команді української співачки Наді Дорофєєвої, потім – у її колеги Ольги Полякової. Сур покинула проєкт перед зйомками прямих ефірів.

Після початку повномасштабного вторгнення артистка разом із матір’ю виїхала до Швеції. 

Гранд-фінал пісенного конкурсу “Євробачення 2024” відбудеться 11 травня у шведському місті Мальме. Півфінали заплановано на 7-ме й 9 травня. Це втретє, коли конкурс проводитимуть у Мальме. Раніше “Євробачення” відбувалось у цьому місті у 1992-му й 2013 році.

25 січня від участі в конкурсі відмовилася Румунія. У “Євробаченні 2024” візьмуть участь представники 37 країн. Україну на конкурсі представлять alyona alyona й Jerry Heil із дуетною піснею Teresa & Maria.

Adblock test (Why?)

Прокрутка до верху