CULTURE TREND

Болдвіну висунули нове обвинувачення в ненавмисному вбивстві української операторки

Зазначають, що попередні обвинувачення з актора зняли у квітні 2023 року за два тижні до початку кримінального процесу. У жовтні місцеві прокурори повідомили, що “додаткові факти” заслуговують на повторний розгляд справи судом присяжних.

Адвокати артиста у відповідь на рішення суду присяжних заявили, що з нетерпінням чекають “свого дня в суді”, повідомляє Daily Express.

Контекст

Гатчінс народилася в Україні й виросла в Києві. Вона загинула 21 жовтня 2021 року. Також поранення дістав режисер фільму Джоел Соуза. Інцидент стався під час використання Болдвіном револьвера.

Актор прокоментував інцидент тільки наступного дня, заявивши, що вражений тим, що сталося, але вже 3 грудня в інтерв’ю американському телеканалу ABC сказав, що не натискав на гачок, а потім видалив один зі своїх акаунтів у Twitter.

31 січня 2023 року окружна прокурорка першого судового округу штату Нью-Мексико (США) висунула офіційне обвинувачення актору за одним пунктом обвинувачення в ненавмисному вбивстві Гатчінс на зйомках “Іржі”.

Обвинувачення також висунули Гутьєррес Рід, яка відповідала за зброю на знімальному майданчику. Болдвіну і Гутьєррес Рід загрожує позбавлення волі на п’ять років.

На початку лютого Болдвін висунув вимогу усунути прокурорку. Прокуратура назвала клопотання Болдвіна відволіканням уваги від суті судового процесу.

31 березня суддя окружного суду Санта-Фе (США) Мері Марлоу Соммер ухвалила перший обвинувальний вирок у справі про загибель Гатчінс – асистент режисера Девід Голлс, який відповідав за безпеку, визнав свою провину, і його засудили умовно на шість місяців.

Фільм “Іржа” розповідає історію злочинця на ім’я Гарланд Руст, який нещодавно дізнався, що його 13-річного онука обвинуватили у випадковому вбивстві. Після цього родичі роблять спробу покинути штат. Перебуваючи в Канзасі та його околицях, двоє втікачів мають знайти спосіб сховатися від американського маршала Вуда Гелма й мисливця за головами Фентона (Проповідника) Ленга.

Adblock test (Why?)

Прокрутка до верху