CULTURE TREND

Джамалу оголосили в розшук у РФ. Співачка відреагувала

Офіційну причину оголошення в розшук на сайті МВС РФ формулюють як “розшук за статтею Кримінального кодексу РФ”, але самої статті не вказано.

Інформація про Джамалу в базі даних російського МВС Інформація про Джамалу в базі даних російського МВС Скріншот: мвд.рф

Як зазначає російське видання “Медіазона”, у середині жовтня Джамалу оголосили в розшук у РФ за статтею про так звані фейки щодо російської армії. У листопаді, за даними “Медіазони”, артистку заочно заарештували.

Джамала в Instagram Stories відреагувала на новину про появу своєї картки в базі розшуку МВС РФ смайликом із рукою, що закриває обличчя, відомим як facepalm.

Новина про розшук у РФ викликала у Джамали Новина про розшук у РФ викликала у Джамали Фото: Jamala / Instagram

Контекст

Джамала (справжнє ім’я – Сусана Джамаладінова) має кримськотатарське походження. Вона виросла у Криму, куди разом із батьками переїхала 1989 року. Закінчила Сімферопольське музичне училище імені Чайковського, а згодом – київську Національну музичну академію імені Чайковського за класом оперного вокалу.

2016 року Джамала перемогла в пісенному конкурсі “Євробачення”, який відбувся у Стокгольмі, вона виконувала композицію “1944” про депортацію свого народу.

Співачка займає проукраїнську позицію й відкрито засуджує окупацію Криму Росією. Російське видання “Известия” у квітні 2022 року з посиланням на документ, отриманий із власних джерел, писало, що Джамалі та низці інших українських артистів заборонили в’їзд у Росію на 50 років.

Adblock test (Why?)

Прокрутка до верху