CULTURE TREND

Гордон: Усі ці баскови, газманови, доліни-шмоліни відповідатимуть за законом – на них чекає трибунал. Для мене вони не менші злочинці, ніж Путін

“Це все має смішний вигляд. Це викликає блювотний рефлекс одразу. Бо коли бачиш ці пики… Там же облич немає, там пики. Подивіться на цих опудал – старі, потягані статуї. Ця [Ларіса] Доліна, цей [Олег] Газманов… Це все старе, пропержене тисячу разів, огидне псевдоартистичне гівно. Для мене ці люди не менші злочинці, ніж Путін. Тому що вони, спираючись двома ногами на свій розкручений образ, сприяють тому, щоб обдурені молодики йшли воювати з українцями. Тобто вони безпосередньо винні в убивстві українців. Усі ці баскови, газманови, доліни-шмоліни – усі вони відповідатимуть за законом. Я впевнений, що на них чекає трибунал. Вони можуть навіть із Путіним поруч десь примоститися, співатимуть йому про погоду в домі і про осавула в перерві між засіданнями. Негідники. Негідники кінчені взагалі. Повторюю: нехай дивляться на свої руки, там кров українців на їхніх руках. Вони винні в цьому. І нічого не відмиє їх уже, не відмолить”, – упевнений Гордон.

На його думку, після перемоги України артистів, котрі підтримали російську агресію проти неї, переслідуватимуть як прибічників путінського режиму.

“Багатьох із них спіймають, я в цьому не сумніваюся ні секунди. Ви ж розумієте, що українська розвідка діятиме, як “Моссад”. І після закінчення війни, після нашої перемоги відловлюватиме найзатятіших прибічників режиму. Ну як не відловити Газманова, наприклад? Ну він же просто проситься, щоб його відловили й на палю посадили, умовно кажучи”, – заявив Гордон.

Журналіст зізнався, що не може говорити спокійно про російських естрадних діячів.

“Фашисти. Це справжні російські фашисти… Намагаюся вгамувати злість і говорити тверезо, але не можу дібрати слів. Покидьки просто”, – резюмував Гордон.

Відео: В гостях у Гордона / YouTube

Контекст

Країна-агресор РФ розв’язала війну проти України у 2014 році, коли окупувала Крим і частини Донецької та Луганської областей. 24 лютого 2022 року Росія розпочала широкомасштабне вторгнення в Україну з північного, східного й південного напрямків.

Із 23-го до 27 вересня 2022 року на тимчасово окупованих Росією територіях Луганської, Донецької, Запорізької та Херсонської областей відбулися псевдореферендуми про “приєднання” цих регіонів до Росії.

Із нагоди річниці цієї події 29 вересня в Москві на Красній площі влаштували концерт за участю російських прокремлівських естрадних виконавців.

30 вересня заступник голови Радбезу РФ Дмитро Медведєв привітав росіян із так званим днем возз’єднання нових регіонів із Росією і заявив, що російська армія захопить іще більше українських регіонів.

Радник глави Офісу президента України Михайло Подоляк, коментуючи слова Медведєва, заявив, що немає жодних “нових територій Росії”, “анексованих територій” і немає жодних шансів на те, що російські окупанти зможуть зберегти над ними контроль. “Є лише територія України, включно з Кримом, де точаться важкі бої для знищення російського окупаційного угруповання й амбіцій російської авторитарної держави”, – наголосив Подоляк.

Adblock test (Why?)

Прокрутка до верху