CULTURE TREND

Єдина серед чоловіків: Раміна увійшла в ТОП-10 найвпливовіших блогерів України з довколовоєнним контентом

Дослідження провів аналітичний портал “Слово і діло” станом на жовтень 2023 року 

Рейтинг очолив мандрівник Дмитро Комаров, а Раміна Есхазай стала єдиною жінкою, яка потрапила до престижного списку українських YouTube-блогерів із найбільшою кількістю підписників, які публікують контент на тематику довкола війни. 

 

“Знову єдина жінка серед чоловіків. Я не розділяю людей за гендером та не вважаю, що жінка чимось гірша за чоловіка лише через те, що вона жінка. Ми всі можемо виконувати однакові задачі. Все залежить від природних даних, концентрації на сфері інтересів та зусиллях, які вкладаються в цю сферу. Я живу роботою”, – коментує журналістка підсумки рейтингу.

За рік кількість підписників YouTube каналу Раміни Есхакзай збільшилася до 1,4 млн.

Фоловери журналістки у соціальній мережі також привітали її з відмінним результатом і відзначили сміливість у висвітленні воєнної теми. 

“Ви варта поваги, показуєте проблеми, що мають цікавити всіх. Увійшли в історію журналістики, висвітлювали війну, ризикували не один раз життям, дуже імпонуєте як людина”. 

“Ваша кожна програма на голову вища за попередню” 

“Ви змогли скласти гідну конкуренцію чоловікам!!”, – коментують у мережі.

 

Днями на YouTube каналі “RAMINA” вийшов новий випуск з бійцями легендарної бригади “Азов”, які наразі воюють на Донецькому напрямку.

Прокрутка до верху