CULTURE TREND

KALUSH випустив фіт з легендарним Скрябіним

Пісня “То є Львів” увійде в міні-альбом KALUSH, реліз якого запланований на 3-те листопада.В міні-альбомі чотири треки – спільні роботи з легендами української музичної індустрії. “То є Львів” стане першою композицією з альбому.

“Пам’ятаю, що я ці пісні дуже давно слухав, вони такі душевні й були справжніми хітами, а зараз молоде покоління ймовірно їх навіть й не знає. Тому ми захотіли надати нове дихання цим легендарним пісням і зробити так, щоб про них не тільки всі згадали, а щоб вони були на слуху, як у старшого покоління, так і у нового”, – коментує Олег Псюк, фронтмен KALUSH.

KALUSH випустив фіт з легендарним Скрябіним
KALUSH випустив фіт з легендарним Скрябіним

Пісня Андрія Кузьменка “То є Львів” наче справжній “саундтрек” міста Лева: позитивна та моментами жартівлива історія, про місто до якого завжди хочеться повертатися. KALUSH надав нове дихання пісні та підкріпив її відеороботою, знятою у Львові за участі почесного громадянина міста – Ілька Лемко.

Які ж пісні увійдуть у міні-альбом стане відоме найближчим часом. Слідкуйте за новинами гурту на офіційних сторінках KALUSH в соціальних мережах.

Прокрутка до верху