CULTURE TREND

Максакова: Найбільшою пасією Путіна завжди був віолончеліст Ролдугін. Кажуть, Ролдугін – біологічний батько дочки Путіна

“Подейкують, що в них [Путіних] була дивна сім’я, особливо на тлі тієї нісенітниці про “скріпи”, які [Путін тепер] готовий нести цілодобово. Річ у тім, що його найбільшою пасією завжди був Ролдугін, віолончеліст. Кульмінація цих стосунків припала саме на роки, коли з’являлися на світ доньки [Путіна], зокрема старша [Марія]”, – поділилася Максакова.

Вона додала, що у спогадах колишньої дружини Путіна можна прочитати, як вона була обурена поведінкою чоловіка.

“Мовляв, вона вже була на останніх тижнях вагітності, а він усе ще гуляв по засніженому Ленінграду під ручку з Ролдугіним замість того, щоб із нею сидіти, висиджувати їхнього первістка”, – каже артистка.

Вона висловила припущення про мотиви Путіна й Ролдугіна в цій ситуації.

“Чому він [Путін] цього не робив, напевно, зрозуміло: тому що вона їх обох перестала цікавити як ширма, бо, напевно, занадто округлилася і, мабуть, у стані пізньої вагітності вона вже була їм нецікава, вони проводили час набагато веселіше й запальніше. Думаю, десь у районі Воронцовського палацу, бо як ще пояснити появу цього прізвища [Воронцова, яке має старша дочка Путіна]?” – припустила Максакова, уточнивши, що в цьому палаці в Ленінграді розташовувалося Суворовське училище.

У Ленінграді, за її словами, багато хто вважав, що Марія – насправді дочка Ролдугіна.

“Подейкують, Ролдугін не тільки хрещений, а й біологічний батько ось цієї старшої. Я не беруся це стверджувати, просто був такий стійкий слух, що вони пустували настільки, що ось так. Напевно, утрьох, звідки я знаю, але загалом якось не скріпно”, – висловилася співачка.

Максакова нагадала, що Ролдугін спочатку працював у Маріїнському театрі “концертмейстером групи віолончельної, потім уже був солістом”.

“Потім Путін йому подарував не лише офшор $2 млрд, а й Будинок музики, це такий Версаль, він витратив потім величезні гроші на реконструкцію, реставрацію. І тепер він [Ролдугін] художній керівник, але всі розуміють, що це, вважай, просто його. Там красуються тепер на афішах тепер уже дещо більш юні музиканти, які, припускаю, пестять йому не лише слух і погляд, і загалом він непогано почувається”, – підсумувала артистка.

Контекст

Путін, який перебуває при владі в Росії із 2000 року, приховує інформацію про особисте життя. Відомо, що від першого шлюбу зі Шкребньовою у нього є дві дочки – Марія (1985 року народження) і Катерина (1986-го). За даними російських ЗМІ, зараз вони використовують прізвища Воронцова і Тихонова. Життя дочок Путіна, як зазначає Bloomberg, “огорнуте таємницею” – Кремль ніколи не публікував їхніх фотографій у дорослому віці, в офіційній біографії російського президента вказано лише імена й дати народження жінок.

Колишній радянський розвідник-нелегал, який живе у Франції, письменник Сергій Жирнов стверджує, що Путіна пов’язують дуже особисті стосунки з колишнім президентом, заступником глави Ради безпеки РФ Дмитром Медведєвим і Ролдугіним. Жирнов в інтерв’ю засновнику інтернет-видання “ГОРДОН” Дмитрові Гордону назвав Медведєва й Ролдугіна “хлопчиками, у яких Путін закохався”. Крім того, глава Кремля їм довіряє. “Він разом із ними провів стільки часу і стільки компромату на них є й у них на нього, що це єдині люди, яким він довіряє на 250%”, – переконаний він.

Колишній депутат Держдуми РФ, бізнесмен Ілля Пономарьов стверджує, що Кабаєву й Путіна не пов’язують особисті стосунки і що нібито Путін – бісексуал. “Багато людей підозрювали, що Путін Медведєва потихеньку потрахує в куточку. І це, власне, і є чинником лояльності. Але не знаю… Прямо скажу, що свічки не тримав”, – сказав Пономарьов.

Adblock test (Why?)

Прокрутка до верху