CULTURE TREND

Максакова розповіла, як Путін запросив на побачення її 14-річну знайому і мало не скалічив. Відео

Співачка вважає, що заняття дзюдо виявили в маленькому Путіні ще одну приховану на той момент пристрасть, яку, як вона вважає, хлопчик до цього, мабуть, у собі пригнічував.

“На татамі він відчув міцну чоловічу близькість. І це в нього переросло в ніжні почуття до одного зі своїх спаринг-партнерів”, – стверджує артистка.

Це, а також загибель того самого партнера по татамі (у смерті якого, наскільки може судити Макасакова, винен сам Путін) вилилося, за словами співачки, у низку виявів ненависті до жінок.

“У мене, наприклад, є знайома, яка у своєму 14-річному віці… Зараз, у зв’язку з тим, що він [Путін] скрізь вештається з неповнолітньою фігуристкою, можна навіть згадати [цю історію]”, – поділилася вона.

Співачка розповіла, що Путін, “тоді, напевно, 20-річний”, зі своїм приятелем запросив її знайому з подругою на матч із дзюдо.

За розповідями знайомої, які цитує Максакова, спочатку подруги сиділи “на цьому нудному поєдинку”, дивуючись, як на це видовище можна було здогадатися запросити дівчаток замість того, щоб, наприклад, пригостити їх морозивом.

“Вирішили, що для дівчат немає нічого цікавішого, ніж подивитися нудний, пересічний матч із дзюдо. На цьому не закінчилося, їх запросили додому випити чаю”, – згадує співачка.

Коли дівчатка прийшли додому до когось із хлопців (Максакова не уточнює, до Путіна чи його приятеля), Путін, за розповідями артистки, “насамперед вирішив продемонструвати цій моїй знайомій щойно побачені прийоми”.

“Просто на ній. Кидок через стегно, больовий, ось це все. Вони з криком із цієї квартири вибігли, ще довго бігли, перелякані добігли додому і якось надвечір відійшли, це був стрес і шок”, – поділилася Максакова.

Дівчинка, на якій Путін відпрацьовував прийоми, згодом, за словами співачки, “стала дуже цікавою жінкою” і тепер іноді шкодує, що під час побачення злякалася й розгубилася.

“Вистачило б мені тоді розуму дати йому здачі. Задушити б його тоді, але я не зрозуміла. Можливість яку було втрачено!” – цитує Максакова свою подругу.

Контекст

Путін, який перебуває при владі в Росії з 2000 року, приховує інформацію про особисте життя. Відомо, що від першого шлюбу з Людмилою Шкребньовою в нього є дві доньки – Марія (1985 року народження) і Катерина (1986-го). За даними російських ЗМІ, зараз вони використовують прізвища Воронцова й Тихонова. Життя доньок Путіна, як зазначає Bloomberg, “огорнуте таємницею” – Кремль ніколи не публікував їхніх фотографій у дорослому віці, в офіційній біографії російського президента вказано лише імена і дати народження жінок.

Російські й західні таблоїди писали, що Путін має стосунки з колишньою російською гімнасткою Аліною Кабаєвою і що в них є спільні діти. Вона перебуває під санкціями США як особа, яка “має тісні стосунки з Путіним”.

Крім того, 2020 року російські ЗМІ повідомили, що в Путіна є позашлюбна донька Єлизавета, яка народилася 2003 року (Путін і Шкребньова офіційно оголосили про розлучення 2013-го). Мати дівчинки – жителька Санкт-Петербурга Світлана Кривоногих, яка є міноритарною акціонеркою банку “Россия”.

У 2016-му президент РФ на чергове запитання про особисте життя відповів: “Можливо, колись я зможу задовольнити вашу цікавість. Я, чесно кажучи, не знаю, як би це не вплинуло на курсову різницю або ціни на нафту”.

Колишній депутат Держдуми РФ, бізнесмен Ілля Пономарьов стверджує, що Кабаєву і Путіна не пов’язують особисті стосунки і що нібито Путін – бісексуал. “Багато людей підозрювало, що Путін Медведєва тихенько потрахує в куточку. І це, власне, і є чинником лояльності. Але не знаю… Прямо скажу, що свічки не тримав”, – сказав Пономарьов.

Максакова в інтерв’ю Бацман говорила про стійкі чутки, які ходили в Санкт-Петербурзі про те, що друг Путіна і “його головна пасія”, російський віолончеліст Сергій Ролдугін – не лише хрещений, а й біологічний батько старшої доньки Путіна – Марії.

Adblock test (Why?)

Прокрутка до верху