CULTURE TREND

«Мене знають як мужика, що співає з Клавдією Петрівною»: OSTY дав перше відеоінтерв’ю та розповів про знайомство з продюсерами та співпрацю з інкогніто-співачкою

Молодий український співак OSTY завітав на подкаст до телеканалу «МУЗВАР» та розповів, як ставиться до своєї співпраці з інтернет-сенсацією Клавдією Петрівною та загалом привідкрив завісу, хто він такий. Адже це перше велике відеоінтерв’ю виконавця.

Відео: https://www.youtube.com/watch?v=megvj2wVItw

OSTY – український співак, який голосно заявив про себе навесні 2023 року треком «Не лякай». Проте великої популярності йому подарував трек «Не брало». А вже восени він випустив дует з найпопулярнішою інкогніто-співачкою Клавдією Петрівною.
За словами співака, доленосним став лист від продюсерки лейблу Nebo Music Катерини Шевченко, яка написала OSTY в соцмережах. Вона почула кавери виконавця на різних платформах та запропонувала співпрацю.
«Я жив у Дрогобичі та навчався в музичному коледжі. Продюсери лейблу приїхали до мене, ми познайомилися… Ми обговорили все, мали багато планів, я вже в Київ мав їхати. Але батьки були проти, сказали: «Які продюсери, тебе зараз там взагалі на органи здадуть». Я їх розумію, мені 18 років, я приходжу і кажу, що мене покликали до столиці якісь продюсери. Я би на їхньому місці також здивувався», – поділився OSTY.
Проте ситуація вирішилася, адже батьки особисто познайомилися з представницею Nebo Music Катериною Шевченко та відпустили сина.
Щодо найбільшого сольного хіта «Не брало» співак говорить, що він був створений у форматі жарту, а сам саундпродюсер навіть просив його нікому не показувати. Проте OSTY ослухався і виявилося, що трек дуже сподобався команді.
«Ми працювали на студії над романтичною піснею та випивали шампанське. І пошуткували цитатою: «Я пив, але мене не брало». І вирішили записати демку на трек. Спочатку не хотіли нікому вмикати, адже вважали, що це більше рофл. Я «втиху» скинув команді трек. І вони розчули в ній хіт. Відповідно, ми випустили пісню. Хоча наразі «Не брало» можна назвати моєю найнеулюбленішою композицією. Я просто себе з нею не асоціюю», – відверто розповів співак.
Також OSTY вперше ексклюзивно розповів про співпрацю з Клавдією Петрівною, обличчя якої досі офіційно не представлено широкому загалу. В інтерв’ю засновник «МУЗВАР» Льоша Донцов у питанні акцентував, що виконавці вчилися разом у коледжі. В розмові OSTY не спростував цей факт. Проте розповів, що образ-інкогніто це взагалі не піар-хід.
«Ідея з тим, що Клавдія Петрівна не показує своє обличчя – це не піар-хід. Просто сама Клавдія Петрівна не захотіла себе показувати. Тому що думала, що пісні можуть не залетіти. А якщо це станеться, вона не хотіла зганьбитися», – зазначив OSTY.
Крім того, співак зазначив, що коли співачка видала перші пісні, він взагалі не знав, що це та сама Клавдія Петрівна. І додає: «Я їй пишу: «Це ти?». А вона: «Звідки ти дізнався? Що, так сильно чути, що це я?». Кажу: «Так, мені вже півгрупи (учбової – ред.) скинуло, дивіться, Клавдія Петрівна».
Також OSTY розкрив секрет, що його колега дуже любить музичні доробки Володимира Івасюка, а також надихається французькими піснями.
А от щодо власної творчості наразі співак має побоювання та говорить, що треба завершувати зі спільними треками, адже його асоціюють саме з Клавдією Петрівною.
«Я боюся, що можу залишитися в тіні Клавдії Петрівни. Я думав про це… Мабуть, із Клавдією треба завершувати дуети. Бо записуємо пісню і в коментарях «знову той мужик, нащо його додали». А про самого мене як артиста, виявляється, не знають. Мене знають як мужика, що співає з Клавдією Петрівною», – підкреслив співак.
Наразі OSTY працює над власним репертуаром, а от щодо участі у великих конкурсах, таких як Нацвідбір говорить – можливо, піде, але варіант участі в 2025 році не розглядає.

Прокрутка до верху