CULTURE TREND

Названо дату й місце прощання з народним артистом України Віталієм Білоножком

“Сьогодні вночі не стало дуже талановитого артиста, величезної душі й серця людини, нашого друга Віталія Білоножка, сказала Бацман. Зупинилося серце”.

За словами Гордона, про смерть артиста вони з Бацман дізналися від його дружини, української співачки Світлани Білоножко.

“Віталій Білоножко був чудовим співаком. Приголомшливою душі людиною. Дуже патріотичною. Він дуже любив Україну. Віталій Білоножко – він і є Україна. Він помер у лікарні. Сьогодні Світлана нам сказала зранку. Дуже боляче. Прощання з Віталієм Білоножком відбудеться в центрі столиці України”, – додав Гордон.

Початок церемонії прощання заплановано на 11.30. Вона триватиме до 14.00.

“Думаю, буде величезна кількість людей, шанувальників, які захочуть провести його в останній шлях”, – наголосила Бацман.

Контекст

Віталій Білоножко народився 11 червня 1953 року в селі Слобода Буринського району Сумської області. Закінчив Сумське музучилище, Київську національну консерваторію. Працював солістом Київського театру естради на Подолі, а згодом – солістом Держтелерадіо.

Артист виступав дуетом разом із дружиною Світланою Білоножко. У грудні 1995 року йому надали звання народного артиста України.

У 1999 році разом із дружиною заснував Міжнародний фестиваль сімейної творчості “Мелодія двох сердець”. Паралельно Віталій Білоножко викладав на кафедрі естрадного співу Київського національного університету культури і мистецтв.

На парламентських виборах 2019 року артист був безпартійним кандидатом у народні депутати від партії “Сила і Честь”. Найвідоміші пісні артиста – “Україно-мати”, “Боже, дай Україні волю!”, “Давайте разом заспіваєм, браття”, “Чарівнице”, “Щоб ти щасливою була”.

Adblock test (Why?)

Прокрутка до верху