CULTURE TREND

Не крінжуй, а з РуханкоМеном в ТікТоці танцюй: ПРЕМ’ЄРА

РуханкоМен – найпозитивніший ТікТокер України. Коли він з’являється на концертному майданчику, у техніків завмирає серце, адже сцена під ногами буквально розходиться, тріщить по швах, а у всіх глядачів починають світитися очі. Хтось, можливо, крінжує, а хтось щиро проникається енергією і заряджається піднесеним настроєм. Найголовніше – у всіх на обличчях з’являється усмішка.

«Насправді, трек «Танцюй в ТіkТоk» народився ще в 2021 році, але тоді він здався мені  трохи легковажним, а рухи до нього надто складними для повторення. Сьогодні ж дивлячись на те, що люди “витворяють” у ТікТоці я розумію, що трек дочекався свого часу, адже зараз з’явився і сенс пісні. Ця історія абсолютно про мене – РуханкоМена», – переконує блогер.

Кожна людина зіштовхується  в житті з різного роду випробуваннями. Часто найскладніше – починати щось нове. Усім було страшно піти на творчий конкурс, вступити до університету, змінити роботу, а найстрашніше покинути домівку та поїхати в іншу країну. Головне – мати ціль і впевнено йти до неї, щоб з тобою не траплялося на шляху.

«Так колись і я зареєструвався в ТікТоці, не розуміючи “ЩО ЦЕ?”. Потім сталася руханка “Скоро перемога”, завдяки якій тепер про РуханкоМена знає чи не кожен українець. Впевнено йти до своєї мети – це головний меседж цього треку», – коментує тіктокер.

Співак розповідає, що зйомка руханки на треку “Танцюй в TikTok” була майже спонтанною. На черзі була зовсім інша робота, яка давно вже відзнята.

«В якийсь момент ми з командою зрозуміли, що саме до “тіктоку” у нас завжди не доходять руки та ноги. До слова, подруга РуханкоМена – Марічка давно наполягала на цьому релізі, адже це одна з найулюбленіших її нових руханок. В результаті, ці думки і послугували такій незапланованій зйомці. Виділили ми на неї всього 3 години, уявіть собі, між саундчеком та виступом на благодійному івенті в один день.

Зі смішного та факапів, які стались під час зйомок: для деяких позитивних кадрів кліпу довелося валятися по підлозі в нових костюмах. Через те, що ми від початку планували все знімати на стедікам і були обмежені по часу зйомки, для дуже високого ракурсу «з гори» нашому менеджеру довелося брати на плечі дівчину-відеографку і тримати декілька дублів для крутої картинки.

Вишенькою на торті стала протипожежна сигналізація студії, що спрацювала від штучного диму. На щастя, нас не залило водою і проблему вирішили швидко», – ділиться РуханкоМен.

Отже, пропонуємо подивитися нову неймовірно позитивну руханку «Танцюй в ТікТок» від РуханкоМена.

Прокрутка до верху