CULTURE TREND

NK розповіла про меседжі свого концептуального шоу “Я — Україна”

NK розповіла про меседжі свого концептуального шоу “Я — Україна”

NK Настя Каменських на офіційному YouTube-каналі презентувала велике концертне шоу “Я — Україна”, яке зібрало аншлаг у столичному палаці “Україна”.

NK розповіла про меседжі свого концептуального шоу “Я — Україна”


Режисером-постановником шоу став креативний директор Євробачення 2023 від України Герман Нєнов. Зі співачкою вони співпрацюють вже багато років. Головною метою шоу було зібрати кошти на потреби тактичної медицини для проєкту відомої волонтерки Тати Кеплер “Птахи”. Вдалося зібрати 100 тисяч гривень.
Шоу було поділено на чотири блоки, в кожного з яких був свій меседж і свій символізм. Концерт розпочався з ностальгічного блоку — із тих треків, з яких розпочиналась кар’єра артистки і які публіка любить вже багато років: “Тримай”, #Цеємояніч і Peligroso.
— Для мене важливим дуже важливим було почати шоу саме з треку “Тримай”, адже ця пісня про те, як важливо триматись разом і простягати руку допомоги тим, хто цього потребує. І зараз вона актуальна, як ніколи, адже українцям дуже необхідно об’єднуватися і триматися разом, — зізнається NK.
Всього лише за чотири з половиною місяці було створене дуже масштабне та концептуальне шоу, і за словами режисера-постановника для такої події це були дуже стислі строки.
— До повномасштабного вторгнення на підготовку таких шоу ми витрачали від дев’яти місяців до року, — коментує Герман Нєнов. — Проте сьогодні ми живемо в інших часових рамках, тому за чотири з половиною місяці ми повністю розробили концепт та технічне рішення. Світло, графіка, костюми — усе було створене за цей проміжок часу. Вперше за мою кар’єру на шоу не було генпрогону. Чрез тривоги, комендантську годину та інші нюанси сучасних реалій ми мали значно менше часу, тому чотири останні пісні Настя взагалі не репетирувала. Але професіоналізм артистки та усієї нашої команди зробив так, що все пройшло ідеально!
Головним символом шоу “Я — Україна” став символ сонця. За словами режисера-постановника це не є випадковим, адже українці є світлою нацією, яка випромінює світлу енергію. Територіально Україна знаходиться в надзвичайно сильному енергетичному місці, тому зовсім не випадково, що за це місце багато віків ведеться боротьба. І українцям доводиться постійно рятуватись від загарбників.
— Я сподіваюсь, ми з командою змогли подарувати яскраві промінчики сонця кожному, хто прийшов на концерт, а також їх сяйво відчує кожен, хто подивиться шоу! Не забувайте, що при будь-якому блекауті головне не втратити сонце в собі та в своєму серці! — каже артистка.
Кожен із номерів мав свій особливий символізм та глибоку концепцію, актуальну для сьогодення. Наприклад в пісні “Душа” на екрані з’явилася розстріляна лялька-мотанка, яка символізує увесь той біль, який відчули українці з початку війни. В пісні “Кришталь” кришталевий годинник замирає і показує час 4.30 ранку — страшний час, який не забуде ніхто з українців. Один із треків “Додому” був присвячений окупованим містам та всім захисникам та захисницям, щоб віддячити їм за усе, що вони роблять для українців ціною своїх життів. Також військові були запрошені на концерт.


— Це був один з найпотужніших номерів шоу. Я отримав дуже багато відгуків саме про цей номер. Коли на екрані почали з’являтися назви міст, які, на жаль, сьогодні знаходяться в окупації, вибудувані з фрагментів доріг, то багато глядачів в залі просто не могли стримати сліз, — згадує режисер-постановник.
Вже в березні цього року NK Настя Каменських відправиться в другу частину туру “Я — Україна” з оновленою концертною програмою.

Прокрутка до верху