CULTURE TREND

НВО після розголосу розірвала контракт із сербсько-російським актором Биковичем, який підтримав війну РФ проти України

Бикович мав зіграти невелику роль російського тренера з йоги Валентина, який працює в таїландському готелі. Після розірвання угоди роль буде переписано. Видання зазначає, що рішення про припинення роботи з актором ухвалили майже за тиждень після того, як Міністерство закордонних справ України розкритикувало HBO стосовно кастингу Биковича.

“Мілош Бикович, сербський актор, який підтримував Росію від початку повномасштабного вторгнення, тепер збирається зіграти головну роль у третьому сезоні серіалу HBO “Білий лотос”, – заявили тоді в МЗС. – HBO, вам нормально працювати з людиною, яка підтримує геноцид і порушує міжнародне право?”

Бикович на своїй сторінці у соціальній мережі X підтвердив інформацію. Він поскаржився, що проти нього ведуть “інформаційну кампанію”, а його подальша участь у проєкті стала неможливою через причини, які не пов’язані з творчістю, оскільки він “не готовий змінювати свої принципи”. Путініст у своїй публікації не став засуджувати російську агресію проти України.

Контекст

Інформацію про участь Биковича в серіалі оприлюднили на сторінці HBO в Instagram 12 січня. Це викликало критику в мережі, оскільки 36-річний Бикович довгі роки працює в РФ, а також знімався в анексованому Криму.

2019 року Путін особисто нагородив його медаллю Пушкіна, а 2021 року актор набув російського громадянства.

Бикович, як зазначає hromadske, також знявся в одному з епізодів серіалу “Паломница” Оксани Марченко – дружини колишнього народного депутата, лідера забороненої в Україні партії ОПЗЖ Віктора Медведчука. Артист неодноразово висловлювався на підтримку анексії Криму і повномасштабної війни РФ проти України. Биковича занесли в базу сайта “Миротворець”.

Adblock test (Why?)

Прокрутка до верху