CULTURE TREND

Огнєвіч і фронтмен гурту СКАЙ Собчук звинуватили концертне агентство в шахрайстві. Артисти скасували свої виступи

“Концертна компанія, яка займалася організацією моїх концертів, виявилася шахрайською. Її власник Тарас Доненко – шахрай і абсолютно безвідповідальна людина. Його місцеперебування наразі невідоме. У зв’язку із цими обставинами я змушена скасувати всі заплановані концерти”, – заявила артистка.

Ідеться про скасування концертів у Миколаєві, Львові, Ужгороді та Харкові.

“Мені прикро, що кошти, які я планувала задонатити на ЗСУ, зникли разом із Тарасом Доненком. Його особою вже займаються юристи та правоохоронні органи. Зі сторони нашої команди ми докладемо максимум зусиль, щоб вирішити цю прикру ситуацію і змусити Тараса Доненка повернути всі кошти за квитки”, – додала артистка.

З аналогічною заявою про скасування концертів із вини компанії StarLabel на своїй сторінці в Instagram 21 грудня виступив фронтмен українського гурту СКАЙ Олег Собчук.

“Концерт в Івано-Франківську, який був запланований на 23 грудня, скасовано з вини організатора – компанії StarLabel. Кошти за придбані квитки мають бути повернуті в повному обсязі операторами. Дякуємо за розуміння”, – написав він.

Представники компанії поки не коментували звернення артистів.

Контекст

Злата Огнєвіч народилася 1986 року. “Вікіпедія” пише, що місцем народження артистки є російське місто Мурманськ, але насправді артистка народилася в місті Кривий Ріг.

1991 року Огнєвіч разом із батьками переїхала в Судак (Крим). Співачка представляла Україну на міжнародному пісенному конкурсі “Євробачення” 2013 року й посіла третє місце.

Огнєвіч після повномасштабного вторгнення РФ виступає з благодійними концертами на підтримку України.

Adblock test (Why?)

Прокрутка до верху