CULTURE TREND

Олексій Мухін: «Намагаємося з дружиною робити романтичні вікенди удвох»

Олексій Мухін – власник успішної стоматологічної клініки «IDEALE» у Києві, блогер та волонтер ексклюзивно розповідає про своє дитинство, шкільні роки та про свої сімейні традиції

Розкажіть про своє дитинство?

В моїй сім’ї батько юрист, а мати бухгалтер. Ще в мене є молодший брат.

Моє дитинство проходило в селі. Навчався я в Києві, а всі літні канікули проводив в селі у Львівській області. Я жодного разу не був у піонерському таборі, тому знаю, що таке: пасти корову, полоти та саджати картоплю, косити траву, годувати свиней і кролів, заганяти гусей та качок, продавати полуницю. Все це я пройшов будучи кожне літо в селі. Найяскравішим спогадом з тих часів  пам’ятаю, що міг їздити на мотоциклі  та на конях.

Що найбільше запам’яталось зі шкільних років?

Навчався у звичайній середній школі у Києві.

 В шкільні часи, я отримав початкову музичну освіту по класу фортепіано. Також брав участь у різноманітних  заходах та грав в ансамблі на гітарі.

Цікаву історію зі школи пригадую таку, що в другому класі в понеділок я отримав зауваження по поведінці (пригадайте, як виглядає розклад у щоденнику). У вівторок «не виконав домашнє завдання». У середу отримую зауваження на уроці, а  в четвер з кимось побився. Відповідно  в п’ятницю  те саме. В суботу моя мама каже (ми тоді й в суботу навчались) , якщо ти отримаєш ще одне зауваження, тоді будеш всі вихідні сидіти вдома й не можна буде дивитись мультфільми. Звичайно, у суботу було ще одне порушення, я недовго думаючи, вирвав сторінку зі щоденника. Коли мама  оглянула щоденник, вона все зрозуміла. Був я покараний не один тиждень ( сміється). Тоді я ще був  недосвідчений і малий, та й прорахувався.

Розкажіть про свою сім’ю та дітей?

Ми з дружиною у шлюбі 10 років. Це в нас другий шлюб загалом у нас 4 діток. Старша донька у дружини та одна донька у мене та двоє спільних дітей- Вані 7 років, Яні 8 років. Дві доньки Анни одній 19, а іншій 21 рік. Аня моя донька навчається та живе в Німеччині. Вивчилась на стоматолога, зараз вивчає мову. Переїхала туди у зв’язку з війною та планує там працювати стоматологом. Анюта донька дружини Наталі, навчається в Університеті Шевченка на 3 курсі на психолога. Яна і Ваня 7-8 років ходять у перший та третій класи. Дітки дуже розумні та всебічно розвинені: вивчають англійську мову, люблять з нами подорожувати, займаються спортом, грають шашки та шахи, складають кубік рубік.

Які у вас сімейні традиції?

Ми обожнюємо вихідні дні та чекаємо їх з нетерпінням, щоб всі разом зібратись за сімейним столом на обід. Посмакувати страви від дружини Наталочки. Вона дуже смачно готує, неймовірно красиво сервірує стіл. Ми всі це любимо! Також маємо хобі мандрувати. Намагаємось з дружиною раз в якийсь час робити  романтичні вікенди вдвох. Часто подорожуємо всі разом з дітьми по можливості, на даний час у зв’язку з війною по Україні.

https://www.instagram.com/oleksiy_mykhin/

Прокрутка до верху