CULTURE TREND

Олексій та Наталія Мухіни перетнули позначку в 1 мільйон підписників у ТікТок

Відомі українські підприємці, блогери та волонтери досягли на сторінці своєї клініки «Ideale» у ТікТок вже більше ніж мільйон фоловерів та показують на прикладі, як можна інтегрувати соцмережі в свій бізнес.

 5 лайфхаків від Мухіних для підприємців, які починають вести свій блог у мережі ТікТок:

-Надихатись іншими акаунтами та спільними нішами, або схожими (можете за приклад брати мій акаунт і адаптуйте відео під свій бізнес).

-Знімайте про себе, про свій бізнес та послуги, наприклад, як я роблю це. Не соромтесь і знімайте все, що потрапляє вам на очі у вашому бізнесі. Краще зараз погане відео ніж ідеальне, але ніколи.

-У відео розповідайте про свої факапи та помилки, як показує практика люди це дуже сильно люблять.

-Показуйте, як ви спілкуєтесь зі своєю командою  та жартуєте. Важливі також емоції  і конфлікти, якщо хтось злиться, або сперечається, також це показуйте.

-Ідеї є повсюди!  Чим більше ви будете практикувати знімати відео в ТікТок, тим швидше будете знаходити ці ідеї в моменті та якісніше знімати контент.

Використання цих лайфхаків допоможе вам побудувати успішний бренд для вашого бізнесу у TikTok та залучити нових клієнтів. Не бійтеся експериментувати, творити цікавий контент та взаємодіяти з вашою аудиторією, і ви побачите результати своїх зусиль.

Відео: https://vm.tiktok.com/ZGemjKH7C/

Прокрутка до верху