CULTURE TREND

Організатори “Євробачення” обрали постійний слоган конкурсу

У публікації зазначають, що слоган створила британська телерадіокомпанія BBC, щоб продемонструвати унікальне партнерство між Великобританією, Україною та містом-організатором Ліверпулем на “Євробаченні 2023”. Наголошують, що такий слоган “відбиває силу музики, яка поєднує людей по всьому світу”.

“Після його надзвичайно успішного використання керівна рада конкурсу погодилася використати United By Music також для майбутнього конкурсу пісні “Євробачення” в Мальме (Швеція). Крім того, було вирішено залишити цей слоган для всіх наступних заходів у межах глобальної бренд-стратегії конкурсу. Це рішення забезпечує наступність і послідовність майбутніх конкурсів, використовуючи одне й те саме потужне гасло”, – наголосили організатори.

Раніше, починаючи з 2002 року, на заході використовували щоразу інший слоган, за винятком 2009 року, коли в конкурсу його не було.

Контекст

Гранд-фінал пісенного конкурсу “Євробачення 2024” відбудеться 11 травня у шведському місті Мальме. Півфінали заплановано на 7-ме і 9 травня. Це втретє, коли конкурс проводитимуть у Мальме. Раніше “Євробачення” відбувалося в цьому місті 1992-го і 2013 року.

Adblock test (Why?)

Прокрутка до верху