CULTURE TREND

Пенн знявся в новелі “Орел” українського режисера Слабошпицького з кіноальманаху “Війна очима тварин”. Фото

Команда проєкту у пресрелізі, наданому інтернет-виданню “ГОРДОН”, розповіла, що події у фінальній новелі розгортаються в Чорнобильському заповіднику в перші дні повномасштабного вторгнення країни-агресора РФ в Україну. За сюжетом, звукооператор на замовлення закордонного продюсера вирушає в заповідник, щоб записати голоси рідкісних птахів, але його робота опинилася під загрозою зриву через війну.

Зйомки за участю Пенна відбулися на студії Evergreen у Лос-Анджелесі.

“Це був дуже хвилюючий момент для мене – працювати зі справжньою легендою світового кінематографа, одним із найкращих акторів сучасності, – зазначив Слабошпицький. – І я був абсолютно вражений його професіоналізмом і відданістю. Зустріч із таким актором на знімальному майданчику – абсолютне щастя для режисера і справжнє свято чистої творчості”.

Друга частина зйомок новели, запланована на січень – лютий 2024 року, відбудеться в Україні на території одного з українських заповідників, який постраждав від російського ракетного обстрілу.

“Фінал завжди запам’ятовується найбільше. Тому ми намагалися максимально сконцентрувати меседж, який прагнемо передати світові, – заявив автор ідеї й генеральний продюсер кіноальманаху Олег Кохан. – Довкілля більше не має бути мовчазною жертвою війни. І якщо ми разом не зупинимо зла, з яким Україна б’ється щодня, екологічна катастрофа загрожує всьому світу”.

Пенн знявся в новелі Фото надала команда проєкту
Пенн знявся в новелі Фото надала команда проєкту
Пенн знявся в новелі Фото надала команда проєкту
Пенн знявся в новелі Фото надала команда проєкту
Пенн знявся в новелі Фото надала команда проєкту

Контекст

У кіноальманах “Війна очима тварин”, який знімає українська кінокомпанія Sota Cinema Group, увійде дев’ять новел про війну в Україні, заснованих на реальних історіях. Головними героями новел є тварини, які стали жертвами екоциду через повномасштабне вторгнення країни-агресора РФ в Україну. Творці проєкту хочуть показати світові, через які випробування доводиться проходити в Україні не лише людям, а й тваринам, і наголосити, що екологічні катастрофи ніколи не обмежуються державними кордонами.

Зйомки кіноальманаху стартували на початку грудня 2022 року. У січні 2023 року на міжнародному Берлінському кінофестивалі відбулася презентація першого трейлера кіноальманаху “Війна очима тварин”.

Adblock test (Why?)

Прокрутка до верху