CULTURE TREND

Після початку голосування за учасників українського нацвідбору на “Євробачення 2024” у застосунку “Дія” стався збій

Під час спроби зайти у застосунок на екрані з’являється повідомлення про помилку.

Організатори нацвідбору у своєму Telegram-каналі повідомили, що незабаром застосунок запрацює.

У “Дії” написали, що їм потрібен час, щоб відновити застосунок.

“Скільки бажаючих проголосувати за свого кандидата – фаворита нацвідбору! “Дії” треба трошки часу, щоб оговтатися від такої кількості відвідувачів. Тож якщо у вас не відкривається опитування, спробуйте проголосувати через декілька хвилин”, – порадили представники застосунку.

Контекст

Трансляцію фіналу українського нацвідбору на “Євробачення 2024” почали 3 лютого о 18.00.

У фіналі нацвідбору беруть участь 11 фіналістів: Anka, alyona alyona і Jerry Heil, Drevo, Ingret, Melovin, Nahaba, Nazva, Skyller, Yagody, Yaktak, Ziferblat. Їхні конкурсні пісні можна послухати тут.

Членами журі українського нацвідбору на “Євробачення 2024” за підсумками голосування українців у “Дії” стали: український шоумен Андрій Данилко, українська співачка Джамала і фронтмен українського гурту “Без обмежень” Сергій Танчинець.

Ведучими нацвідбору стали фронтвумен українського гурту The Hardkiss Юлія Саніна, український стендапер Василь Байдак, офіційний голос “Євробачення” в Україні Тімур Мірошниченко.

Переможця фіналу нацвідбору визначать за підсумками голосування журі (50%) та глядачів (50%). Глядачі можуть проголосувати за свого фаворита під час онлайн-голосування, яке відбуватиметься у “Дії”. Для того, щоб проголосувати, потрібно перейти у “Сервіси”, “Опитування” й обрати “Активні опитування”.

Adblock test (Why?)

Прокрутка до верху