CULTURE TREND

Помер засновник гурту Boney M.

Помер засновник гурту Boney M.

Помер засновник гурту Boney M.
Помер засновник гурту Boney M.

Фаріан (справжнє ім’я – Франц Ройтер) помер у своєму будинку в Маямі. 2022 року музиканту зробили операцію на серці, йому замінили серцевий клапан. Фаріан тоді розповідав, що це врятувало йому життя.

Майбутній засновник Boney M. народився в Німеччині. Почав свою кар’єру як сольний музикант. У 1976 році він прославився, виконавши версію кантрі-пісні Rocky. Приблизно тоді ж йому спала на думку ідея створення Boney M. Гурт він назвав на ім’я героя популярного тоді австралійського детективного серіалу Boney.

Гурт здобув всесвітню популярність завдяки пісням Daddy Cool (1976), Ma Baker (1977), Rasputin (1978), Rivers of Babylon (1978) та іншим, усі хіти Boney M. створював Фаріан. Як пише BBC, Фаріан, окрім того, виконував чоловічі вокальні партії у студії, а Боббі Фаррелл був фронтменом гурту, він виконував пісні на сцені (на відео нижче саме Фаррелл).

Фаріан заснував іще кілька музичних проєктів, серед яких Eruption, Precious Wilson, Far Corporation, Milli Vanilli, La Bouche та інші. Він також працював із такими музикантами, як Meat Loaf і Стіві Вандер, і, як повідомляє BBC, продав приблизно 800 млн платівок по всьому світу.

Adblock test (Why?)

Прокрутка до верху