CULTURE TREND

Померла мати Кузьми Скрябіна. Вона пережила сина на вісім років

Померла мати Кузьми Скрябіна. Вона пережила сина на вісім років

Померла мати Кузьми Скрябіна. Вона пережила сина на вісім років
Померла мати Кузьми Скрябіна. Вона пережила сина на вісім років

“Сьогодні пішла із життя мама Кузьми, Ольга Михайлівна! Ця втрата важка для нас усіх. Ольга Михайлівна була справді чудовою й душевною людиною, із великим серцем. Ми не в змозі змінити обставини, лише просимо Всевишнього дати сил рідним перенести біль утрати, а душу покійної прийняти в Царство Небесне. Хай земля їй буде пухом! Поділяємо біль і горе рідних! Вічна й світла пам’ять”, – ідеться в публікації.

Причин смерті матері артиста не називають. Донька Кузьми Скрябіна Барбара Кузьменко поки не повідомляла про смерть своєї бабусі Ольги Кузьменко.

У серпні 2022 року Ольга Кузьменко в інтерв’ю радіо “Люкс ФМ” заявила, що після загибелі сина у ДТП сім років тому й сама мало не померла.

“Як пережити матері смерть сина?” – запитав у неї тоді ведучий Слава Дьомін.

За словами матері артиста, після похорону сина вона кілька разів опинялася на межі смерті через те, що падав тиск.

“Ще трошки, і я була б з Андрієм, – зізналася вона. – Це був би найкращий вихід, тим більше, що там не страшно. Поклали тебе в коробочку, там закрито”.

Вона зізналася, що відволіктися від думок про загибель сина їй допомогла робота. Також за порадою лікаря мати Кузьми почала записувати свої думки в зошит, а згодом за один день написала книжку про сина під назвою “Моя дорога птаха”.

“Це неможливо було пережити. Це не переживається. Це просто в іншому вимірі”, – заявила вона.

Контекст

Кузьма Скрябін – український співак, лідер гурту “Скрябін”, телеведучий і продюсер.

Він загинув у дорожньо-транспортній пригоді 2 лютого 2015 року. Йому було 46 років.

Ольга Кузьменко народилася в селі Сіде Самбірського району Львівської області. Закінчила Дрогобицький інститут музичного мистецтва. Кузьменко викладала гру на фортепіано в музичній школі.

Після загибелі сина Ольга Кузьменко присвятила йому три книжки: “Моя дорога птаха. Мамина книжка” (2015), “Група “Скрябін” та друзі по сцені” (2016), “Колискова для Андрійка” (2018).

Adblock test (Why?)

Прокрутка до верху