CULTURE TREND

Померла зірка "Друзів" Меттью Перрі

Померла зірка “Друзів” Меттью Перрі

Померла зірка "Друзів" Меттью Перрі
Померла зірка "Друзів" Меттью Перрі

“Ми були спустошеними, коли дізналися про смерть Меттью Перрі. Він був справжнім подарунком для всіх нас. Ми співчуваємо його сім’ї, близьким і всім його шанувальникам”, – ідеться в повідомленні.

Видання TMZ повідомило, що Перрі повернувся додому після двогодинної гри в піклбол і незабаром після цього відправив свого помічника з дорученням. Коли помічник повернувся приблизно за дві години, він виявив, що актор не відповідає, і зателефонував у службу 911.

За даними Los Angeles Times, актора виявили мертвим у гідромасажній ванні у своєму будинку. Станом на зараз немає підозр, що його смерть пов’язана із кримінальними причинами, проте поліція відкрила розслідування. Джерело видання у правоохоронних органах повідомило, що на місці події не виявлено жодних наркотиків.

Контекст

Меттью Перрі народився 19 серпня 1969 року у Вільямстауні (штат Массачусетс, США). Актор також відомий за ролями в таких фільмах, як “Дурні завжди поспішають”, “Дев’ять ярдів” і “17 знову”.

Перрі – перший із шістьох акторів серіалу “Друзі”, хто випустив мемуари. Актор анонсував, що у книжці він розповість про життя на майданчику ситкому й уперше розкриє подробиці своєї боротьби з алкогольною залежністю.

Восени 2022 року він розповів в інтерв’ю, що у 49 років мало не помер через вживання наркотиків, був у комі два тижні й іще п’ять місяців провів у лікарні.

Adblock test (Why?)

Прокрутка до верху