CULTURE TREND

Приватний благодійний проект Leo States з Львівщини став фіналістом Премії Європейської Комісії New European Bauhaus Prizes 2024

Leo States – це шелтер для людей, що втратили свій дім через війну, що розташований у с.Хоросно, Львівської області. За два роки існування проект надав безкоштовне житло сотням постраждалих. У Leo States мешканці знаходять психологічну та медичну підтримку з можливістю адаптації та працевлаштування.


Загалом на учать в конкурсі було подано 530 проектів від організацій зі всієї Європи.
Цьогоріч Україна уперше отримала шанс участі у конкурсі. Було оголошено чотири головні категорії для подання проектів: відновлення зв’язку з природою; відновлення почуття причетності; пріоритетні місця та люди, які цього потребують найбільше; формування циклічної промислової екосистеми та підтримка життєвого циклу мислення.
Проект LEO STATES отримав визнання у категорії  «Пріоритетні місця та люди, які цього потребують найбільше».
Переможців New European Bauhaus Prizes, які отримають грошові премії, оголосять 12 квітня у Брюсселі на New European Bauhaus Fest. Під час події буде нагороджено 20 проєктів, дизайнів та ідей, які втілюють цінності New European Bauhaus. Також буде відзначено окремі проєкти за зусилля з реконструкції та відновлення України.
Детальніше про фіналістів – тут (https://prizes.new-european-bauhaus.europa.eu/finalists/applications/champions/prioritising-the-places-and-people-that-need-it-the-most)

Прокрутка до верху