CULTURE TREND

Розпочато приймання заявок на LINOLEUM 2024

У 2024 році фестиваль сучасної анімації та медіамистецтва LINOLEUM відбудеться офлайн 4-8 вересня в UNIT.City у Києві.

Тема 11-го фестивалю – “ПОЛЕ ГРИ”, і ми розпочинаємо прийом фільмів до конкурсних програм.

В дитинстві вони розвивають. В юності — допомагають тренувати концентрацію та вчать думати на кілька кроків наперед. Для дорослих можуть бути розвагою, можуть — і засобом маніпуляції.

Хоч і не завжди усвідомлюємо, але усі ми постійно граємо в ігри, – описував психологію людини психіатр Ерік Берн. Шкода лиш, що «життя» в цій реальності не відновлюються.

У нашій реальності світові політики, випереджаючи один одного, відстоюють власну «пісочницю». Настільна гра, яка раніше захоплювала всю увагу, на жаль не відволікає від звуків обстрілів в укритті. І поки для одних відеоігри залишаються способом ескапізму, інші використовують геймерський досвід для керування бойовими дронами.

Автори можуть подавати свої роботи до національного конкурсу або до конкурсу комерційних фільмів. До участі приймаються фільми, виконані в будь-якій анімаційній техніці, в тому числі роботи, що поєднують анімацію з акторською грою, а також документальні фільми. Анімаційна частина повинна складати не менше 40% фільму і не перевищувати хронометраж у 30 хвилин. Фільми мають бути створені після 1 січня 2023 року. Українська прем’єра не є обов’язковою.

Окрім національного конкурсу та конкурсу комерційних фільмів, програма 11-го фестивалю LINOLEUM складатиметься з міжнародного конкурсу та української ретроспективи, експериментальної анімації та відеоарту, анімації для дітей та створеної дітьми, дня анімаційної критики, лекцій та майстер-класів, а також фокусу на українську ігрову індустрію.

Фільми приймаються виключно через фестивальну платформу filmfreeway.

Прийом заявок триватиме до 1 травня.

З регламентом фестивалю можна ознайомитися за посиланням:

https://linoleumfest.com/en/about/regulations

Прокрутка до верху