CULTURE TREND

Співачка ANGELA  виступить заради дітей постраждалих від війни

Співачка ANGELA  виступить заради дітей постраждалих від війни

Відома українська співачка та модель ANGELA візьме участь у благодійному концерті Muscreators «Почуй дітей!» Організатори акції доручили артистці зібрати 30 тис грн. Цей збір буде спрямований дітям «Охматдиту», які постраждали від наслідків війни.

Співачка ANGELA  виступить заради дітей постраждалих від війни

«Зимові свята — це той час, коли хочеться подарувати тепло та любов кожному та кожній. Але не всі мають можливість насолоджуватися святковою атмосферою, особливо в умовах, коли світ стикається зі справжніми викликами. Muscreators створив благодійний проєкт «Почуй дітей!», який спрямований на збір коштів дітям «Охматдиту», постраждалим від наслідків війни. Я буду виступати на цьому заході. Ви теж можете подарувати свято дітлахам. Зараз триває збір на апарат, який буде рятувати їх життя. 

Благодійність — частина мого життя, якій я постійно приділяю час. Я не займаюся проєктами одноразово, це системна та масштабна робота. Дуже вдячна, що моя праця у цій сфері відзначається подяками та нагородами від національних інституцій. Організатори акції доручили мені зібрати 30 тис грн. Цей збір буде спрямований дітям «Охматдиту», постраждалим від наслідків війни»,- ділиться ANGELA на своїй сторінці у інстаграм.

Прокрутка до верху