CULTURE TREND

Співачка INGRET презентує нову роботу “Щось загорілось”

Артистка продовжує вдосконалювати свій образ та відкриває нову главу у музичній кар’єрі. “Я подорослішала, я вже не дівчинка, яка співала дивні пісні, а жінка, що несе в собі світло”, – говорить співачка. У своїй сьогоднішній творчості  INGRET піднімає тему жінки, її роль у суспільстві та під час війни, її внутрішні переживання та зовнішні прояви. Після пісні “Keeper”, з якою співачка брала участь на Нацвідборі, артистка знову продовжує вивчати сутність жінки та презентує роботу “Щось загорілось”.

“Щось загорілось” – це глибока розповідь про несподіване кохання, яке виходить за межі звичайних очікувань.

У цій пісні INGRET відверто ділиться власними внутрішніми переживаннями та боротьбою зі своїми духовними переконаннями. Це поштовх до самопізнання та відкриття нових глибин своєї душі.

Лірика пісні відображає внутрішній душевний лабіринт дівчини, що шукає кохання. Музичне аранжування “Щось загорілось” додає глибину та інтенсивність цій історії. Кожен акорд, кожен вокальний перехід – це вираз внутрішнього та емоційного досвіду INGRET, який вона передає через свою музику. Пісня має два варіанти звучання.

“Я придумую свої пісні під фортепіано, а на репетиціях барабанщик Арсеній Сєрий створює партію ударних, щоб на концертах це звучало більш потужно. Тож саме таку версію, де звучать фортепіано та барабани, ми вирішили залишити головною.  Ця пісня була записана у Львові одним дублем. Гра на інструментах та спів записані одночасно. Тож на мою думку така live-версія є самою чистою та емоційно голою.ʼʼ

Також почувши цю версію на моїх концертах Paul Zelenov та Gorim запропонували зробити ще одну, але з більшою кількістю інструментів та наповненням. Вийшло досить авангардно та театрально, а пісня саме така, тож не випустити дві версії, то гріх. «Оскільки в пісні неодноразово згадується Бог, я вирішила не шуткувати», – ділиться співачка.

Режисерка відео – Анна Гоман.

Історія кліпу “Щось Загорілось” про жінку, що закохується і біжить до свого кохання забуваючи себе, свою цінність і тихий ніжний голос всередині. Пройшовши перепони і добігши до цілі, вона знаходить не те, що шукає, а те що потребує, саму себе .

“Інгрет  грає одразу три амплуа: жінку-акторку, оповідача історії, жінку-емоцію, що є диким проявом бажань і сакральну жінку, що уособлює духовність, внутрішній голос, інтуїцію.

Ці три образи були для мене досить чіткі ще на початку створення ідеї. Я б назвала їх нашими спільними з альтер-его Інгрет . Так, спільною була і любов до пісні “Щось загорілось”, спільною була і синергія при поєднанні  творчості”, – розповідає  Анна Гоман.

Прокрутка до верху