CULTURE TREND

«Танцюй зі мною, Україно!»: зірковий допрем’єрний показ всеукраїнського шоу Євгена Кота

«Танцюй зі мною, Україно!»: зірковий допрем’єрний показ всеукраїнського шоу Євгена Кота

Вчора у Fairmont Grand Hotel відбулась одна з найяскравіших подій осені – допрем’єрний зірковий показ живого танцювального шоу Євгена Кота «Танцюй зі мною, Україно». Шоу, з яким мейстер танцювальних сенсів, топ-хореограф-постановник Євген Кот вирушає у всеукраїнський тур.

Дійство зібрало понад сто вісімдесят гостей у розкішному Fairmont Grand Hotel.

Театральна розсадка в головному залі готелю створювала атмосферу, де кожен гість почувався головним героєм хореографічного сторітейлінгу.

Магічні вогні, інтригуючі візуальні ефекти та мелодії, що чарували душу, занурювали  кожного присутнього в світ, де мистецтво та грація поєднувалися у найкращому виконанні.

Вечір розпочався із вшанування хвилиною оплесків памʼяті народної артистки України Ніни Митрофанівни Матвієнко. Після чого ведучий вечора  Анатолій Анатоліч продовжив захід.

На екранах засяли картини відомої художниці Соні Морозюк із написами «танцюй заради життя», саме з образом цієї картини спеціально для туру був створений мерч, весь прибуток від продажу якого йде на підтримку гуманітарного проекту «Safe&Smart» Фонду Сергія Притули з реконструкції та обладнання шкільних укриттів на деокупованих територіях.

Шоу «Танцюй зі мною, Україно» – це унікальне дійство на великій сцені, що об’єднує хореографічний сторітелінг Євгена Кота, я якому він, танцюючи, розповідає історію свого життя: яким був початок його танцювального шляху в Херсоні, як його зустрів Київ, про перше кохання, перший танець, зльоти та падіння.

«Танцюй зі мною, Україно!»: зірковий допрем’єрний показ всеукраїнського шоу Євгена Кота

Вперше на одній сцені з Євгеном Котом виступила його дружина, чотириразова чемпіонка світу з танцю на пілоні Наталія Татарінцева.

На сцені з Євгеном Котом виступають шість найвідоміших танцівників телеперфомансів України: Прохоров Олександр, Сімакін Павло, Осипенко Дмитро, Кареліна Анна, Возняковська Дар’я, Трофімова Галина.

Шоу складалося з трьох блоків: «Танцюй», «Зі мною», «Україно», в кожному з яких глядачі відкрили для себе глибокі сенси. Особливий блок був присвячений українським традиціям, культурі та нашій самоідентифікації. Глядачі в залі не стримували емоцій: плакали, сміялися, піднімалися й танцювали разом з артистами.

Спеціально для цього шоу були створені ексклюзивні та неповторні 48 костюмів: оздоблені камінням, пір’ям, вишитим колоссям, зроблені з блискучих тканин у яскравій кольоровій гамі.

Ці вбрання уособлюють глибину та розкіш мистецтва танцю!

«Танцюй зі мною, Україно!»: зірковий допрем’єрний показ всеукраїнського шоу Євгена Кота

Кожен з цих образів відображає різні сторони мистецтва, які переносять глядачів у світ танцю.

Учора відбулася прем’єра шоу, до якого ми готувалися півроку. Шоу, з яким ми вирушаємо у всеукраїнський тур, аби танцювати заради життя й зібрати кошти на відбудову шкільних укриттів у прифронтових містах. Дякую гостям і партнерам за підтримку. Дякую команді за відданість та професіоналізм. І особлива подяка моїй музі, моїй дружині! Наталю, ти найголовніше натхнення мого життя! Вирушаймо! Зустрінемось у вашому місті”, – поділився Євген Кот.

На заході були присутні зіркові гості: Оля Цибульська, Валентина Хамайко, В’ячеслав Соломка, Юлія Приймак, Володимир Шумко, Світлана Тарабарова, Володимир Остапчук, Віктор Павлік, Ілона Гвоздьова, Соломія Вітвіцька, Діана Глостер, Максим Гордєєв, В’ячеслав Дьомін, Соня Морозюк, Ірина Сопунару

Наразі шоу такого рівня не має аналогів в Україні.

Вже з 24 жовтня воно вирушить першими 10-ма українськими містами.

Партнери туру:

Генеральний радіопартнер – ЛЮКС ФМ

Медіапартнер – медіасервіс MEGOGO

Бренд ювелірних прикрас – МаркоСолі

Піар-підтримка – Yula company

Офіційні квитки – на FCA

 

Прокрутка до верху