CULTURE TREND

“У нас різний досвід. Але ворог спільний – Росія”. Соловій і Єфросиніна після взаємних звинувачень оголосили збір на підтримку українських захисників

Після того як необхідну суму буде зібрано, співачка і ведуча обіцяли показати продовження їхньої дискусії, яку вирізали з відео, – 5 березня на YouTube-каналі Єфросиніної було опубліковано інтерв’ю зі співачкою.

Під час розмови Соловій заявила, що українське суспільство надто толерантно ставиться до тих людей, які в минулому “розмивали кордони” з країною-агресором РФ. Ведуча не погодилася з думкою артистки – і між ними виникла суперечка, під час якої Соловій заявила, що на руках Єфросиніної “є кров українців”, а Єфросиніна у відповідь назвала співачку лицеміркою й аутсайдером у шоу-бізнесі.

В оприлюдненому ролику видно, що частину розмови, яка була після закидів, вирізали. Підписники мережі попросили показати цей неопублікований фрагмент, пообіцявши за це заплатити. Єфросиніна і Соловій відреагували на це прохання.

“В українському соціумі завжди має бути місце для діалогу. Ми по-різному проживали та проживаємо це життя, у нас різний досвід і погляди. Але ворог у нас спільний – Росія. Тому вперше в історії українські срачі будуть працювати на нашу спільну перемогу. Якщо зберемо 1 млн грн на реабілітацію поранених бійців 3-ї штурмової бригади в Авдіївці, покажемо вам, чим закінчилася наша дискусія. Так що донатьте й у всіх своїх суперечках та коментарях в інтернеті не забувайте, хто наш справжній ворог”, – закликали вони.

“Розмовляти російською – ваше законне право, яке ще й захищене Конституцією України. В інтерв’ю я говорю виключно про медійних людей, які після 2014 року продовжували створювати “русский мир” в Україні своєю творчістю, своєю працею. Мисліть критично”, – звернулася до підписників після скандалу Соловій.

Контекст

Майже за три дні з моменту публікації інтерв’ю Соловій Єфросиніній переглянуло понад 705 тис. користувачів мережі. Його активно коментують у соцмережах.

Adblock test (Why?)

Прокрутка до верху