CULTURE TREND

Українська поетеса Юля Барва разом з Дарʼєю Трегубовою  презентувала унікальний за форматом вірш “Знайди мене” про пошуки справжньої власної сутності

Українська поетеса Юля Барва разом з Дарʼєю Трегубовою презентувала унікальний за форматом вірш “Знайди мене” про пошуки справжньої власної сутності

Юлія Барва – поетеса, телеведуча, артистка, яка пише сердцем. Вона є авторкою  проєкту #авсеіншевірші, який народився після глибокого сплеску емоцій. 

Сьогодні мисткиня презентує публіці незвичну поетично-режисерську колаборацію з Дашею Трегубовою.  

«Даша надзвичайно талановита жінка! У мене з нею переплітається моя життєва історія. Даша надихнула мене не соромитись показати свої вірші світу 4 роки тому.  Познайомились наживо ми нещодавно у рамках проекту “Web Star”.  Ми разом відзняли один з найкращих моїх віршів разом. В нас вийшла гарна колаборація. Впевнені, що вірш знайде відгук у людей!» – поділилась Юля думками про співпрацю з Дашею.

Українська поетеса Юля Барва разом з Дарʼєю Тригубовою  презентувала унікальний за форматом вірш

Юлія також поділилась найближчими планами: «Ми разом з командою зараз працюємо над збіркою віршів і вже  на фінішній прямій. В цій збірці зібрано 170 моїх віршів, які мені подобаються найбільше, загалом їх у мене більше, ніж 500. Презентація книги відбудеться у Львові у нічному клубі «Малевич» 13 грудня. Незабаром зʼявляться всі анонси з цього приводу».

А також в подальшому Юля має бажання видати книгу, де будуть зібрані вірші війни, котрих у неї назбиралось досить багато.

Прокрутка до верху