CULTURE TREND

“Ваша мужність мотивує робити ще більше”. Кетрін Винник поспілкувалася з українцями, чиї будинки зруйнували російські окупанти

“24 лютого ми побачили, як бомбили Гостомельський аеропорт, і вже через 30 хвилин зібрали валізу. Це була та сама валіза, з якою ми виїхали з Донецька”, – розповіла актрисі жителька Ірпеня родом зі Слов’янська Яна Псарьова.

Разом із нею участь у відеочаті взяло ще 10 українців, чиї будинки відновлюють у межах програми United24.

“Родини розповіли амбасадорці, як вони зустріли повномасштабну війну, ночі в підвалах, евакуацію та повернення у зруйновані квартири. Кетрін була вражена сміливістю українців, які не втрачають оптимізму, незважаючи на біль і жах, який пережили”, – ідеться в публікації.

Актриса у відповідь зізналася, що її надихнула мужність українців.

“Ваша мужність мотивує робити ще більше для перемоги України”, – сказала вона.

Контекст

Кетрін Винник народилася 1977 року в Канаді. Вона відома виконанням ролі Лагерти в канадському серіалі “Вікінги”. Актриса дебютувала 1999 року в серіалі “Псі Фактор: Хроніки паранормальних явищ”.

Предки Кетрін родом з України. Вони емігрували з країни у 1940-х роках. Батьки актриси – Роман і Леся Вінницькі – народилися в Німеччині, їхні сім’ї емігрували до Канади. Мати актриси працює в Конгресі українців Канади.

Після широкомасштабного вторгнення РФ в Україну актриса засудила російську агресію і виступила на підтримку українців. У березні 2023 року Винник стала амбасадоркою United24.

Adblock test (Why?)

Прокрутка до верху