CULTURE TREND

Ведуча “1+1” Падалко висловилася про ймовірне повернення колишнього очільника Мінкульту Ткаченка на канал

“Чи є амбіції у Ткаченка повернутися після звільнення з Міністерства культури [на канал]?” – запитав у Падалко ведучий Дмитро Галан.

“Я не спостерігала жодних таких рухів і не чула таких розмов. І не думаю, що є бажання повернутися, – відповіла ведуча. – Але знову ж таки, я не спілкувалася з ним і не настільки близько його знаю, щоб знати, які у нього подальші плани, але жодних розмов про повернення на “1+1″ не було”.

Контекст

Ткаченко звільнився з посади генерального директора каналу “1+1” та “1+1 медіа” у зв’язку з обранням народним депутатом у 2019 році. Він балотувався за списком партії “Слуга народу” (№9). У червні 2020 року Ткаченко став міністром культури та інформполітики.

Про необхідність замінити главу Мінкульту президент України Володимир Зеленський сказав у вечірньому зверненні 20 липня 2023 року, заявивши, що під час війни бюджетні кошти мають витрачати насамперед на військові потреби, а проєкти, які можуть реалізувати завдяки позабюджетним ресурсам, не потрібно фінансувати з бюджету.

Ткаченко відреагував і написав, що подав у відставку. За його словами, він звільняється “через хвилю непорозуміння щодо важливості культури під час війни”. Також Ткаченко написав, що здивований словами президента.

“Радіо Свобода” зазначало, що за вісім годин до оприлюднення заяви Ткаченко не збирався звільнятися і планував зустрічі зі своїми опонентами. На запитання про те, чи збирається він піти у відставку, Ткаченко відповів “ні” і нагадав, що його усунення вимагали від самого початку, коли він обійняв посаду.

За звільнення Ткаченка з посади глави Мінкульту на засіданні Ради 27 липня проголосував 321 нардеп.

Adblock test (Why?)

Прокрутка до верху