CULTURE TREND

Ведучий Данілевич, який у перші дні повномасштабної війни покинув Україну й зараз живе у Великобританії, звільнився з “Інтера”

За словами Данілевича, останнім робочим днем на каналі було 31 січня 2024 року. Він розповів, що від початку повномасштабної війни проживає разом із дружиною і трьома дітьми за кордоном.

“Ми виїхали до Польщі, здається, у ніч із 1-го на 2 березня 2022 року, подолавши неймовірно страшний, складний і довгий шлях із-під Києва. На той момент ми просто рятувалися, і я не думав ані про “Інтер”, ані про “Freeдом”. Це вже згодом, коли на рівні Офісу президента з’явилася ідея організувати офіс “Freeдом” у Варшаві, мені почали дзвонити колеги й питати, де я і чи готовий узяти участь у цьому проєкті. Але і на той час як такої окремої групи “Інтера” там не було, а переважно були колеги з медіагрупи “Україна”, з якими ми, власне, і починали “Freeдом”. А вже потім підтягнулися мої колеги по “Інтеру”, – розповів він.

Данілевич заявив, що звільнився з телеканала, оскільки керівництво не було зацікавлене у продовженні зйомок проєкту, який він вів.

“Нас покликали до Києва робити “Freeдом” зі студії “Інтера”. Я сказав, що готовий повертатися, якщо зможу робити ті проєкти, які робив на “Інтері” до війни, зокрема токшоу “Стосується кожного”. На жаль, нове керівництво каналу виявилося не зацікавленим у продовженні проєкту. Відповідно, я вирішив розірвати свої стосунки з каналом, але вдячний “Інтеру” за роки успішної співпраці”, – заявив він.

Данілевич розповів, що живе у Великобританії, де проживає брат його дружини, і завдяки цьому сім’я ведучого змогла зробити візи. В Україні у ведучого залишилися батьки. За словами Данілевича, пріоритетом для нього є безпека дітей, яких він намагатиметься тримати якомога далі від війни, доки вона триває.

“Це дуже непросто, особливо, коли немає роботи”, – заявив він.

Контекст

Данілевич працював на “Інтері” з 2007 року. До цього був ведучим на “1+1” та К1. 2009 року Данілевич перейшов на канал “Україна”, а в січні 2014 року знову повернувся на “Інтер” як ведучий “Подробиць тижня”. “Детектор медіа” пише, що тоді він, закликаючи до миру, розповідав, що на Майдані “б’ють безневинних міліціонерів, готують теракти й намагаються розпалити громадянську війну”.

У листопаді 2023 року у складі наглядової ради відбулися зміни. Новим головою правління “Інтера” призначено Олександра Пилипця.

Данілевич виховує трьох синів.

Adblock test (Why?)

Прокрутка до верху