CULTURE TREND

Влада Литовченко підписала меморандум про співпрацю з вишгородським осередком проєкту “Вільна” як амбасадор

Влада Литовченко — к.і.н., директор меморандум про співпрацю КЗ КОР «Вишгородський історико-культурний заповідник» як амбасадор проєкту «Вільна» підписала Очолює його активна громадська діячка та бізнес леді Тетяна Мінчук.

Попереду на дівчат і жінок, які будуть відвідувати це місце будуть чекати низка активностей для цікавого дозвілля, активної соціалізації, нових можливостей карʼєрного розвитку та знайомство з обʼєктами історико-культурної спадщини України та зразками найкращих народних традицій. Також є куточок для діточок, щоб мами могли спокійно займа­тись своїми справами, поки дити­на під наглядом малює чи бавитися. Все безкоштовно та з любов’ю до жінок.

Простори “Вільна” — це дружнє до жінок та дівчат середовище, де вони можуть відновити фізичний та психологічний стан, розкрити свій творчий потенціал, провести час із користю та у середовищі підтримки та турботи. Особливо це важливо зараз, під час повномасштабної війни для дівчаток, дівчат та жінок, які переїхали з тимчасово окупованих та деокупованих територій або є жертвами домашнього або психологічного насильства.

В Україні ініціатива реалізовується UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення, за підтримки урядів Великої Британії, Канади, Данії, Бюро гуманітарної допомоги USAID, Гуманітарного фонду для України (UHF) та Центрального фонду реагування на надзвичайні ситуації (CERF).

Простір для жінок і дівчат «Вільна» у 29 осередках України має на меті ста­ти місцем, де жінки знайдуть за­тишок, дозвілля та розуміння. Денний центр має змогу опе­ративно реагувати на ознаки насильства у сім’ї, підтримці жінок та дівчат у важких психологічних обставинах та при потребі надавати прихисток потерпі­лим особам.

Більше інформації за посиланням :

https://ukraine.unfpa.org/uk/Vilna%20contacts

Фото Ольга Думанская

За підтримки ГО «Інноваційні соціальні рішення»

Прокрутка до верху