CULTURE TREND

“За всіма гастролями та графіками є велика драма”, – Даша Астаф’єва ексклюзивно в рамках проєкту Раміни “30+”

На YouTube каналі журналістки Раміни Есхакзай “RAMINA” вийшла нова серія оновленого формату проєкту “30+”.  Відтепер кожного випуску глядач бачитиме різних запрошених зіркових експертів для обговорення резонансних тем. Цього разу співведучими Раміни стали шоумен Олексій Дурнєв та ведуча Даша Астаф’єва. Про те, як пережити самотність, комплекси та ставлення до дітей дивись в новій програмі за посиланням:

Найцікавіші фрагменти випуску

За всіма гастролями та графіками є велика драма”, – Астаф’єва

Мене почали сприймати як живу людину, а не як секс-символ, коли зізналася в одному шоу, що я дуже самотня. Що за всіма гастролями та графіками є велика драма. Перші два роки, коли я люблю Новий рік і прикрашаю ялинку. У мене після батьківського дому ніколи не було ялинки, це для мене була завжди драма. Всі Нові роки я святкувала на сцені, тому що мені не було з ким святкувати, – Астаф’єва.

“Мені було самотньо у стосунках”, – Раміна

Я розійшлася 9 місяців тому з хлопцем. У нас з ним постійно щось було не так, якісь скандали на свята. Минулий Новий рік я проплакала, тому що він хотів посидіти з друзями, а я хотіла просто з ним в обіймах. Мені було самотньо у стосунках. Коли ми їхали на відпочинок, він постійно кликав друзів, але я хотіла побути з ним сам на сам.

Астаф’єва зізналася, чому завжди працювала на свята

Для мене найважливіше у відносинах, те що ми спілкуємося. Ми постійно щось обговорюємо, будуємо плани. Я ніколи зі своїми хлопцями не говорила, я довго була самотня у стосунках. Ти наче у відносинах, але постійно сама. Не можеш пояснити людині, що хочеш просто побути вдома, а не ходити на тусовки. Дуже часто публічні люди, вони про це не скажуть, не люблять свята. Чому не готові не подвоювати гонорар, аби працюємо у свята, тому що для мене найстрашніше бути самій вдома, і це найбільший страх з дитинства.

“Інколи відчуваю себе самотнім”, – Дурнєв

Інколи відчуваю себе самотнім, це природно для людини. Але вважаю, що оточити себе людьми, настворювати стосунків, одружитися, народити дітей – це не гарантія від самотності. Людина може бути ще більш самотньою, коли у неї родина і батьки, а їй і поговорити ні з ким. Є багато родин, які живуть в одній квартирі, тому що у них немає фінансової можливості роз’їхатися.

“Я не хочу ні з ким зустрічатися, мені не цікаво”, – Дурнєв

Я не хочу ні з ким зустрічатися, мені не цікаво. Я готовий до сюрпризів. Прогнозувати майбутнє скучно.

“Якби не війна, я б була сама”, – Астаф’єва

Заграватися у самотність – це погано. Зараз тобі не подобається, що він не ставить взуття на килимок, завтра тобі не буде подобатися, як він зачісує волосся, потім – як від нього пахне. Потім тобі буде все не подобатися. Треба знаходити людину, яку ти будеш приймати. І йти з нею разом, виправляти помилки, переживати. Якби не війна, я б була сама. Мені постійно здавалося, що мене не можливо полюбити, що мені створили образ ідеальної жінки, яка тільки займається сексом. Половина моїх хлопців казали: “А що ти хотіла? Ти півжиття роздягалася”. У мене було дуже погано з самооцінкою і я розумію це тільки зараз. Ставлення до самооцінки замінилося тільки тоді, коли виникло питання мого здоров’я і життя. Коли я зрозуміла, що мої життя і здоров’я мають стати на перше місце. Коли лікар каже мені: “Тобі треба займатися сексом раз на тиждень”, а я відповідаю: “Як, я ж Даша Астаф’єва, що про мене будуть казати!”. А мені відповіли: “тоді труну шукай”, – Астаф’єва.

Раміна зізналася, що боїться зустрічатися

Я теж боюся зустрічатися. Мені здається, що люди звикли, що я гарно виглядаю, я хвилююся, – Раміна.

Астаф’єва розповіла, які комплекси їй нав’язали колишні бойфренди

Я розповіла теперішньому хлопцю, що коли приїжджала в гості, у мене була косметичка маленька з Америки, а там був маленький лак для волосся, підводка, тональний крем. Ти себе відчуваєш на 60 років, тому що пів життя пробула з чоловіками, які казали, що ти не така як на екрані, ти жирна, у тебе не такий овал обличчя. Я потім боялася заснути з хлопцем у ліжку, щоб нічого не сталося. Сонце вставало, і я бігла одразу до ванної, робила начіс. Потім поверталася до ліжка.

Астаф’єва розповіла, чи готова будувати стосунки з розлученим чоловіком

Раніше я була готова, але зараз після останніх відносин, про які я розповіла публічно, ні. Треба розуміти, що з людиною, з якою розійшлися, лишаються жити перша-друга дружини, діти, – Астаф’єва.

“Дівчина два рази була заміжня, і ми зустрічаємося? Цей ей скільки? 48 років”, – Дурнєв

Астаф’єва розповіла чи зустрічатиметься з чоловіком з різницею у віці

Я вважаю, що людина, яка тебе молодша, це великий плюс. Ти без багажу, у тебе все нове, у тебе постійне бажання виглядати круто. Я завжди зі старшими чоловіками відчувала, що я дурнувата, молодша, завжди доводила. У мене ніколи не було молодшого, це був страх, а потім я зрозуміла, що це, мабуть, моя найбільша сексуальна фантазія, – Астаф’єва.

“Я не буду зустрічатися зі старшими дівчатами. Коли я був в університеті в гуртожитку, це було нормально “замутити” з кимось наступного курсу, зараз це складно уявити”, – Дурнєв.

“Я хочу зустрічатися з 20-річним хлопцем. Це рішення я  прийняла нещодавно. Мені з одного боку хочеться, бо візуально я розумію, що ми підходимо один одному, але я боюся, що буду як бабка”, – Раміна.

“Я соромилася ходити у спортзал”, – Астаф’єва

Я соромилася ходити у спортзал, мені щороку дарували абонемент, він просто лежав. Я розуміла, що боюся людей, для мене піти у спортзал – це як виклик собі. Я до 35 років не вміла присідати, підтягуватися, прес качати. Тим більше ще більше боялася, що хтось побачить. Зараз мені хлопець каже: “Чому ти не їла на перших побаченнях?” Тому що мені було так соромно що людина побачить, як я їм. Тому що, коли я бачу, як людина їсть і мені не подобається, то я не можу з нею навіть цілуватися. Але, коли це твоя людина, тобі нічого соромитися, і ти до всього звикаєш.

Астаф’єва розповіла, чим її підкорив молодший за неї обранець

Мені почали тренери казати: “На тебе дивиться один хлопець, він такий класний”. Я кажу: “Він як з Верховної Ради”. І тут він мені пише в інстаграмі: “Доброго вечора. Може кудись сходимо?”. Я відповідаю: “І куди ми сходимо?”, а він каже: “На тверк”. І я розумію, що це перша людина, яка мене так креативно запрошує. Я сходила і ніколи про цей тверк не пожалкую. Зустрічатися з молодшим хлопцем, це новий шар гумору. У мене всі друзі старші, вони кажуть, так ти на випускному могла тримати свого новонародженого бойфренда.

Чи готові запросити жити у свою квартиру партнера?

Мені не шкода пустити хлопця жити до себе, частіше за все так і було. Але потім, коли чоловік забирає тебе з усім твоїм, це інші відносини у всьому, у побуті, – Астаф’єва.

Ми з колишнім хлопцем жили спочатку в його орендованій квартирі, потім переїхали до моєї. Він мені пропонував, давай винаймемо гарну квартиру, але я хотіла заощадити гроші. Мені здається, через те, що ми жили у мене, я тиснула енергетично. Я зі своїх стосунків винесла урок, у мене з дитинства є таке, якщо є конфлікт, я відразу йду в агресію. Я одразу кажу: “Йди та не повертайся”. Потім година пройшла я телефоную, кажу, що жалкую. Так було багато разів, поки одна людина не зібрала речі й не пішла. Я тепер не хочу жити на свої території, якщо запрошую до себе, не скажу: “Забирай свої речі і йди”, бо це приниження. А потім питаєшся, чому він не почувається чоловіком?! – Раміна.

“Я б ніколи не переїхав до дівчини. Я люблю бути в себе вдома. Краще жінці будувати стосунки на нейтральній території. Краще орендувати спільне житло”, – Дурнєв.

Астаф’єва розповіла, як вирішує конфлікти у стосунках

Я не переварюю сварки, я пів життя пережила у розшуках, прослушках, детективних історіях. Я за те, щоб говорити. Я дала обіцянку завжди бути чесною та відвертою, і вимагаю того ж навзаєм. Я не витрачаю час на всіляку нісенітницю. Ображатися, не говорити кілька днів – це така маніпуляція, і здоров’я тобі згадає. Мені мама таке робила. Мені майже 40 років, і я не буду вестися на ці маніпуляції.

Чи заважає, коли на побаченні партнери роблять сторіс у соцмережах

Раніше, коли зі мною на першому побаченні фотографувалися, знімали сторіс, я розуміла, що це не моя людина, – Астаф’єва.

У мене страх, що зі мною будуть зустрічатися, тому що я відомий інтерв’юер. Мої подруги знайомилися на сайті знайомств, а я боюся реєструватися. – Раміна.

Мені все одного, хай знімають, я на роботі 24/7, – Дурнєв.

Астаф’єва розповіла, чи дозволяє їй хлопець платити за себе

У мене були стосунки, в яких я постійно платила і це ставало системою. Для мене це не проблема, у мене завжди були гроші, я працювала постійно, і для мене перевага була завжди на боці роботи. Коли ти постійно платиш, ти руйнуєш природний процес, коли чоловік поряд стверджується, що він з тобою і ти по-доброму від нього залежна. Коли я вперше пішла з друзями й моїм коханим у кафе, нам принесли рахунок, і я сказала: “Давайте, я вас пригощу”. І хлопець мені сказав: “Не треба мене знецінювати, щоб це було востаннє”.

Астаф’єва розповіла, що відповідає батькам, коли вони просять онуків

Я іноді психувала і казала: “Мама, народи сама собі внуків”. Я розумію батьків, вони бачать, що у всіх є внуки. На будь-яку твою розповідь про проблеми, єдиний вихід – народити дітей. Я розумію, чому в багатьох немає дітей. Цей постійний тиск, сьогодні треба це переоцінити й відпустити. Діти – це не ознака успішності та дорослості. Це простір, який з’являється через надлишок чогось в тобі, – Астаф’єва.

Тиск суспільства може бути по будь-якому питанню. Кожна людина моє попрацювати з собою та власною свідомістю. Щоб не реагувати на це. Маєш робити у житті те, що хочеш ти, а не оточуючі. Навіть родичі маскують свій тиск тим, що хочуть зробити як краще. Насправді маєте всіх обережно поставити на місце і сказати: “Не треба лізти у моє життя”, – Дурнєв.

Прокрутка до верху