CULTURE TREND

11 квітня у Львові гастролюватиме Харківський театр «057» - із шоу-кабаре “Вільні”

11 квітня у Львові гастролюватиме Харківський театр «057» – із шоу-кабаре “Вільні”

“Шоу, яке змінить твою уяву про театр!” – так творці українського Cabaret show “Вільні” інтригують глядача. У цій прем’єрі Харківський незалежний музичний театр «057» розвіює стереотипи про театр та перетворює емоції на мистецтво. Переконатися в цьому львів’яни зможуть уже 11 квітня о 19:00 в Палаці культури залізничників “РОКС” (вул. Федьковича, 54/56). 

11 квітня у Львові гастролюватиме Харківський театр «057» - із шоу-кабаре “Вільні”

У шоу-кабаре “Вільні” від Музичного театру «057» глядачі стають активними учасниками дійства – від моменту, коли відчиняються двері кабаре, кожен присутній опиняється в іншому світі, в центрі усіх події.

“Ви не просто дивитесь на артистів, ви взаємодієте з ними, – розповідають у Театрі «057». – Ваші реакції, ваші емоції, – усе це стає частиною вистави. Ви поруч із героями, слухаєте їхні розповіді, танцюєте разом із ними й навіть можете впливати на хід подій”.

Прем’єра “Вільні” створює атмосферу, де межа між сценою та залом зникає. На очах у глядачів розгортається інтерактивне мистецтво, здатне ламати стереотипи і дарувати абсолютно новий досвід. Музика, дія, емоції, – усе твориться тут і зараз. Тривалість шоу-кабаре “Вільні” – півтори години. На афішах – примітка “18+”.

Одразу після гастролей у Львові 11 квітня в “РОКСі” Харківський незалежний музичний театр «057» повезе прем’єру Cabaret show “Вільні” до Києва. У столиці побачити постановку можна 12 квітня на сцені Театру “Особистості” (вул. Маршала Конєва, 7б).

Квитки на українське шоу-кабаре “Вільні” від театру з Харкова «057» у Львові 11 квітня доступні онлайн:

https://lviv.kontramarka.ua/uk/event/kabare-91284-200013.html

Прокрутка до верху