CULTURE TREND

24 лютого 2024 року відбудеться консолідуюча “МОЛИТВА ЗА УКРАЇНУ” в понад 50 країнах світу!

24 лютого 2024 року відбудеться консолідуюча “МОЛИТВА ЗА УКРАЇНУ” у Києві та в понад 50 країнах світу. Метою заходів є привернення уваги до другої річниці війни та об’єднання різних країн світу навколо України, молитви різних конфесій, як підтримка духовної культури та приклад єдності української нації.
Молитви за Україну відбудуться у всіх куточках світу з можливістю долучитись до ініціативи протягом доби та разом встановити світовий рекорд з найбільшої кількості об’єднаних людей навколо молитви за мир! Ініціатором виступила міжнародна організація “PEACE COMMITTEE OF UKRAINE”.


О 12:00 безпосередньо у Києві відбудеться подія та прямі включення з країнами світу для виконання молитви із залученням запрошених гостей: представників різних конфесій, органів державної влади, дипломатів, зірок, олімпійських спортсменів, публічних людей тощо. Ведучими події будуть Анастасія Красніцька – ведуча телеканалу КИЇВ24 та Сергій Комаровський – актор кіно, ведучій благодійних заходів для підтримки ЗСУ, волонтер. У рамках заходу відбудеться спільне виконання пісні «Боже великий, єдиний, нам Україну храни» за участі українського національного хору ім. Г. Верьовки та українських зірок.
“Молитва зараз для кожного українця стала не тільки психологічною підтримкою, але й справжньою духовною зброєю, яка допомагає захищати нашу землю та родини. Вона завжди була для людей символом віри і саме тому, ми вирішили об’єднати увесь світ та зробити Рекорд, щоб показати наскільки багато людей по всьому світу підтримують українців у боротьбі за справжні цінності, мир, свободу і цілісність нашої країни! – прокоментувала подію організаторка та ініціаторка, президентка міжнародної організації “PEACE COMMITTEE OF UKRAINE”” Юлія Гершун.
24 лютого історичний день, друга річниця повномасштабного вторгнення РФ на територію України, коли у багатьох містах та країнах по всьому світу люди будуть молитися за Україну щоб показати єдність української нації

Прокрутка до верху