CULTURE TREND

48-річна Могилевська зізналася, що виховує двох доньок. Співачка показала перше спільне фото з дітьми

Могилевська розповіла, що її дочкам 10 років і два роки. Артистка зізналася, що поки не готова показувати обличчя своїх дітей, тож під час концерту на екрані показали фото її доньок, на яких їх знято зі спини.

Це фото артистка трохи пізніше опублікувала в Instagram.

30 грудня в анонсі новорічного шоу Могилевська, анонсуючи свою заяву про материнство, сказала, що “настав час сказати правду”.

“Тому що мене дістають і папараці якісь. Мені вдавалося тримати в секреті більш як півтора року дуже важливі зміни в моєму особистому житті”, – зазначила артистка.

На початку грудня український TikTok-блогер Gopatsa розмістив у мережі ролик, у якому Могилевську було знято під час прогулянки з дитиною. За словами блогера, саме він є автором відео. Gopatsa припустив, що співачка могла таємно народити дитину, якій, за його словами, зараз на вигляд два або три роки. Він також повідомив, що чув, як маля називало артистку мамою, але припустив, що це може також бути хрещеник Могилевської або її прийомна дитина. Могилевська поки не коментувала заяву блогера.

Відверто про материнство співачка вперше заговорила влітку 2022 року. “Я хотіла б і хлопчика, і дівчинку. І взагалі трьох [дітей]. Я знаю, що в мене буде велика родина. Я хочу так”, – заявила артистка 29 червня в ефірі каналу ICTV.  

Незабаром після цього у мережі почали активно обговорювати ймовірну вагітність співачки. Приводом стала поява Могилевської на публіці в одязі вільного крою. Співачка за кілька тижнів відреагувала на чутки, заявивши, що “просто поки що не їстиме”.

У грудні в інтерв’ю українському журналісту, засновнику інтернет-видання “ГОРДОН” Дмитрові Гордону Могилевська зізналася, що хоче народити дитину.

Контекст

Могилевська – співачка, актриса, телеведуча, продюсерка. Її перший альбом “Ла-ла-ла” вийшов 1997 року. 2004-го Могилевській надали звання народної артистки України.

Після повномасштабного вторгнення РФ в Україну артистка займається волонтерською діяльністю, а також із червня виступає з моновиставою “Я вдома”.

Співачка була двічі у шлюбі. Перший чоловік Могилевської – бізнесмен Дмитро Чалий. Пара розлучилася 2005-го, за рік після весілля. 2006 року співачка вийшла заміж за підприємця Єгора Долініна. Подружжя прожило у шлюбі п’ять років.

Могилевська зараз живе у заміському будинку разом зі своїм коханим на ім’я Валентин. Улітку 2022 року вона говорила, що раніше її новий обранець тривалий час жив у США.

Adblock test (Why?)

Прокрутка до верху