CULTURE TREND

ADAYANA –  «Закохана»: гімн жінки, чия сила здатна змінити світ

Молода співачка ADAYANA продовжує завойовувати слухачів та випускає новий сингл, який оспівую жінок їх силу, вроду, мудрість та можливості.

Сингл  «Закохана» це гімн жіноцтву та нагадування про сакральність жіночого початку, яка є основою всього хорошого, що ми маємо у цьому житті.

ADAYANA нещодавно розпочала професійну музичну кар’єру, хоча співала та мріяла про велику сцену з маленького дитинства. Але, як багато інших талановитих людей, вона побоювалася йти за власною мрією та вибрала інший індустрію краси.

Дівчина досягла успіхів у цій сфері та була визнана однією з кращих бьюті-майстринь в рідному Дніпрі: «Моя місія – створювати красу та робити людей гарними та щасливими. Це все що має для мене значення. Зараз я знаю, що можу робити це не тільки руками, а й власним голосом», розповідає ADAYANA.

З початком повномасштабного вторгнення дівчина зрозуміла, що її мрія про музику може не здійснитися, тому вона вирішила реалізуватися в якості артистки простозараз. Першим релізом ADAYANA став трек  «Я не Я», який вже встиг завоювати власного слухача.

Проривом для ADAYANA повинен стати сингл «Закохана» пісня про силу жінок, красу, мудрість та силу: «Я щиро вважаю, що ми найсильніші та найщасливіші у стані закоханості. Для жінок цей стан взагалі є природним. Я оспівую силу закоханої жінки та закликаю дівчат плекати у собі це відчуття та брати з нього ресурс, який можна спрямувати на себе та зовнішній світ», заявила артистка.

Гімн закоханним жінкам доступний на усіх стримінгових майданчиках вже зараз:

https://onerpm.link/zakohana

Прокрутка до верху