CULTURE TREND

ANDRUX “Залишився Один": український співак з Сан-Франциско презентував нову творчу роботу

ANDRUX “Залишився Один”: український співак з Сан-Франциско презентував нову творчу роботу

Сьогодні український співак з Сан-Франциско поділився своїми почуттями в новій пісні “Залишився один”, яка висвітлює складний і часто важкий процес виходу зі стану самотності.

ANDRUX “Залишився Один": український співак з Сан-Франциско презентував нову творчу роботу

Пісня “Залишився Один” – про стан самотності в періоді “реабілітації”, який може зрозуміти кожен після болючого розриву з коханою людиною. В якому ти намагаєшся жити за звичним ритмом, ніби заново вчишся ходити. В такому стані важко, сумно і страшно. Проте, прийняття реалій допомагає відновитись значно швидше, аніж ілюзія «зі мною все добре» – самообман, до якого люди з розбитим серцем часто вдаються, аби втекти від себе і власних переживань.

“Для мене особисто стан самотності – це транс. В цьому стані емоції ніби відсутні. Кольори вимкнули, смуток анулював радість, а апатія звела нанівець бажання робити бодай щось. «Залишився один» – портрет стану самотності. Портрет, який описує всі його деталі, його сірість і холод”, – ділиться своїми почуттями співак.

Співак сподівається, що ця творча робота не засмутить, а нагадає, що скільки б снігу не намела хуртовина, він неодмінно розтане. Та скільки би болю і смутку не зазнало розбите серце, в ньому неодмінно відродиться радість і любов. Ця пісня буде пам’яткою самотнім людям, що насправді це лише тимчасово, що за найлютішою зимою настає лагідна весна.

“Сподіваюсь, ця пісня нагадає кожній людині, яка перебуває у стані самотності, що її розуміють, з нею переживають, можливо, в один і той же момент, можливо, в ретроспективі. Але сам факт усвідомлення того, що ти не один, кому знайомий емоційний вакуум самотності, допоможе з нього вибратись. Так сталося в мене, мені траплялися люди, які були в такому ж стані, а зараз на їхніх обличчях посмішка”, – поділився ANDRUX.

Своєю піснею ANDRUX бажає любові своїм слухачам. До себе, в першу чергу. Глибокої та щирої. Такої любові, що зцілює не лише тебе самого, але і всіх навколо. Тому любіть, любіть, любіть. Бо для чого ми ще на цій землі, як не для любові?

Прослухати нову пісню та кліп “Залишився Один” можна на всіх музичних платформах.

Прокрутка до верху