CULTURE TREND

ANGELA: співачка та зірка світського життя, випустила відеороботу про забуте кохання

Осінь 2023 року стала вкрай активною для представників українського шоу-бізнесу, більшість з яких підготували нові релізи та перформанси. До категорії активних артистів приєдналася і нова зірка — ANGELA, яка 19 жовтня презентує кліп на новий хіт — «В оригіналі».

Зазначимо, що важкий 2023 рік став для виконавиці проривним. За короткий термін артистка випустила одразу два хіти: «Твої очі» та «Відпусти». Обидва треки стали успішними на радіо, де їх почули мільйони слухачів по всій країні.

Осінь 2023 року проходить для ANGELA під слоганом «В оригіналі». Артистка вклала особистий та суспільний досвід у лірику та певна, що трек допоможе пережити складний особистий період кожній дівчині.

“Я почала думати про те, що справжнє кохання не минає — якщо стосунки закінчилися, значить, це була закоханість, а не кохання. І кожна людина рано, чи пізно знайде свою ідеальну половину.

Мій трек присвячений вічній темі: що робити, коли у любові не щастить. Проблеми у стосунках ми часто не намагаємося якось конструктивно пропрацювати, або хоча б взяти паузу на роздуми. Як правило, ми йдемо по барах, або в загул (особливо хлопці), що лише робить ситуацію гірше. Це ж дуже знайома ситуація, не правда?

Локацію для зйомок кліпу вибирали  схожу — ми з командою тиждень знімали матеріал. Зйомки були не з легких. Ми працювали майже цілодобово, але вийшла надзвичайно красива історія! Як на мене, моїм слухачам вона має сподобатися. Скоро ми поділимося подробицями. Відео до пісні обіцяє бути найбільш масштабним та сексуальним у моїй кар’єрі”. — розповіла про свою нову роботу зірка.

ANGELA вже розпочинає промо-кампанію свого нового релізу. Так, 20 жовтня виконавиця виступить на благодійному заході White brunch, де можна буде почути хіт “В оригіналі” – наживо.

Прокрутка до верху