CULTURE TREND

РАЗОМ: TVORCHI презентували нову відеороботу напередодні туру на сході

TVORCHI представили кінематографічну відеороботу на новий сингл “Разом”, який присвятили єдності нації у буремний час.

Кліп розпочинається з цитати африканської приказки, яка звучить голосом соліста TVORCHI Джеффрі: “Якщо хочеш йти швидко – йди один. Якщо хочеш йти далеко – йдіть разом.” Відео наповнене алегоріями ти глибокими сенсами. Учасники гурту у громіздких багатошарових образах йдуть пліч-о-пліч проти сильних поривів вітру, що збивають з ніг. Саме так артисти у реальності відчувають той турбулентний шлях, який сьогодні проходять українці.

– Трек “Разом” ми написали після першої частини нашого Всеукраїнського туру. Ми дали концерти в 11ти містах України і в кожному місті де були, в кожному залі бачили людей, які хочуть одного – миру і перемоги. Тисячі людей, що об’єднані одним-єдиним бажанням. Ця єдність – рушійна сила, про яку іноді під тягарем обставин ми забуваємо та водночас стаємо дуже вразливими. – розповіли TVORCHI. За декілька днів розпочнеться друга частина нашого туру, на сході країни, де вперше прозвучить трек “Разом” наживо. Хочемо привезти його до міст, яким зараз особливо нелегко, та сказати – ми тут і там, де би не були, ми разом, всі за одно, тримаємось.

РАЗОМ: TVORCHI презентували нову відеороботу напередодні туру на сході
РАЗОМ: TVORCHI презентували нову відеороботу напередодні туру на сході

Зйомки кліпу тривали більше десяти годин на території кампусу Київського політехнічного університету імені Ігоря Сікорського. Буревій створювався під тиском потужного вентилятора, а костюми кожного з артистів важили більше 10 кілограмів.

– Ми намагалися передати той емоційний стан, в якому більшість з нас живе зараз. Ми люди, що протистоять величезному пориву вітру. Цей вітер символізує складність шляху: чим сильніше дує, тим складніше нам доводиться йти вперед. І коли ми йдемо поодинці, то не можемо витримати цей потік, він нас зносить, але коли ми тримаємось разом, то можемо подолати все, – розповів про ідею відео режисер Руслан Махов.

“Поки ми разом ділимось теплом життя має сенс», – слова з треку “Разом”, які TVORCHI виокремлюють як головну ідею пісні.

Вперше артисти виконають пісню “Разом” наживо у другій частині свого благодійного туру на сході. Концерти пройдуть: 23 жовтня у  Cумах, 24 жовтня – у Полтаві, 26 жовтня  – в Харкові, 27 жовтня у Кривому Розі та 28 жовтня у Дніпрі. Всі 100% від продажу квитків TVORCHI перерахують на купівлю інкубаторів для передчасно народжених немовлят.

А поки нову пісню TVORCHI “Разом” можна послухати на усіх музичних платформах, а кліп подивитись тут:

Прокрутка до верху