CULTURE TREND

Бенгер: DEMCHUK випустив хіт Sorry українською мовою

Бенгер: DEMCHUK випустив хіт Sorry українською мовою

Головний романтик країни DEMCHUK представив україномовну версію свого хітового синглу Sorry. Рідною мовою пісня отримала нове, більш ніжне звучання. 

В перші дні після релізу, оригінальна версія пісні потрапила на пікові позиції чартів Apple Music Україна та стала суперхітом у TikTok ще до офіційного релізу, набравши понад 200 тисяч перезйомів та мільйони стрімів. Пісня розірвала соцмережу, отримавши підтримку від блогерів-мільйонників, а також відомих артистів. 

Після оригіналу, хіт накрила друга хвиля популярності — фіт з NK та Sorry 2, яка розкривала жіночну сторону бенгера. 

Слова україномовної версії не відрізняються від вже звичної Sorry: ліричний герой треку все ще прощається зі своїм минулим коханням, ставлячи крапку у стосунках. 

Бенгер: DEMCHUK випустив хіт Sorry українською мовою

«Sorry — справжній хіт, який неможливо було залишити без перекладу. Пісня дуже подобається аудиторії й це стало поштовхом до того, аби створити ще одну версію, але тепер рідною мовою. У цьому треці кожен із вас почує свою історію кохання, згадає власні стосунки», — коментує свій сингл DEMCHUK.

До свого бенгеру DEMCHUK випустив mood video, у якому герой намагається заглушити біль від розриву буденними справами: приставкою, грою на гітарі, приготуванням кави та ін.

Слухайте україномовну версію DEMCHUK —  Sorry на усіх музичних платформах: https://demchuk.fanlink.to/sorry 

Прокрутка до верху